ADA Green Brighty Nitrogen - 180ml

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom
12,74 €    
Kód tovaru 1329
Značka ADA
Kategória ADA
 

GREEN BRIGHTY NITROGEN je tekuté hnojivo na dodávanie dusíka do vysadeného akvária. Dusík je základnou živinou pre rast rastlín a nedostatok dusíka môže spôsobiť zlý rast vodných rastlín. Denná aplikácia GREEN BRIGHTY NITROGEN pomáha zvýrazniť farby listov a podporuje rast rastlín.

*Hoci sa farba tekutiny môže v dôsledku straty pigmentu v priebehu času mierne zmeniť, môže sa použiť tak, ako je, pretože hlavné zložky sa NEMENIA.

*Tento produkt neobsahuje fosfát (PO4), ktorý spôsobuje rast rias.

Použitie

Na doplnenie dusíka aplikujte denne jednu dávku (1 ml) GREEN BRIGHTY NITROGEN na každých 20 l akváriovej vody. Pri zapnutom osvetlení je efektívne pridať GREEN BRIGHTY NITROGEN. Ak je v nádrži veľké množstvo vodných rastlín, zvýšte množstvo na približne 2-3 násobok štandardnej dávky.

Postrek na Aqua Soil

Počas prípravy substrátu nastriekajte GREEN BRIGHTY NITROGEN na vyrovnaný povrch Aqua Soil (suchý) pomocou dávkovača. Nastriekajte trochu GREEN BRIGHTY NITROGEN na plochu substrátu 30x30 (cm). Po postreku ho nechajte asi 15-30 minút odstáť, kým rozprášené tekuté hnojivo úplne nevsiakne do Aqua Soil, potom navlhčite substrát vodou a zasaďte vodné rastliny.

Balenie:180ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: