AQUA Substrate II+ hnedý 1,8kg

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
8,79 €    
Kód tovaru 665996
Značka aqua art
Kategória AQUAART
 
Aktivny akvarijný substrát s 25% dlhšou aktivitou, mäkké vodné biotopy a vysadené rastlinné akvária.
charakteristika:
Aqua Substrate II + je vylepšený produkt novej generácie špeciálne navrhnutý pre tvrdšiu vodu, najbežnejšiu v Európe (silnejšia korekcia pH).Navyše vďaka inovatívnej technológii poskytuje o 25% dlhšie pôsobenie a výživu rastlín. Výrobok je k dispozícii v čiernej a tmavo hnedej farbe, je zabalený do vreciek s hmotnosťou 1,8 kg.


Jedinečná technológia AquaSubstrate zaisťuje čírenie vody absorpciou zákalu a odfarbenia.
AquaSubstrate znižuje tvrdosť vody a koriguje pH, pričom jej hodnota je ideálna pre rastliny a zvieratá z tropických mäkkých biotopov, rozsah je okolo 6,5-7,0.
Hlavné vlastnosti zariadenia AquaSubstrate II + sú:

Dlhodobé hnojenie: AquaSubstrate obsahuje hnojivo s pomalým dlhodobým uvoľňovaním živín pre rastliny.

Čírenie vody: AquaSubstrate obnovuje čistotu vody, odstraňuje farby spôsobené napríklad drevenými dekoratívnymi prvkami vo vnútri akvária.

Stabilizuje pH vody: AquaSubstrate zjemňuje vodu na hladiny vhodné pre prírodné oblasti väčšiny rastlín a rýb pestovaných v našich akváriách. Stabilizuje pH .
Zdravie pre korene: porézna štruktúra AquaSubstrate zaručuje vývoj prirodzenej bakteriálnej flóry a je vynikajúca pre zdravý rast a výživu koreňov rastlín.

Prirodzený vzhľad AquaSubstrate dokonale zapadá do usporiadania rastlinných akvárií.

Najlepšie výsledky v starostlivosti o rastliny sa získavajú ich hnojením paralelne so sériou kvapalných hnojív Planta Gainer, Drowise, PlantaActiv.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: