Aqua Rebell - CO2 check 30mg/L 250ml

Neohodnotené
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Aqua Rebell CO2 Check - 30 mg / l je indikátorová kvapalina (test) na obsah oxidu uhličitého vo vode. 

Dostupnosť Skladom
15,49 €    
Kód tovaru 958
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

Kontrola CO2 - 20 mg / l

Aqua Rebell CO2 Check - 30 mg / l je indikátorová kvapalina (test) na obsah oxidu uhličitého vo vode. Slúži na konštantné meranie oxidu uhličitého v akváriu. Správne množstvo tohto plynu je nevyhnutné pre rast rastlín a malo by sa neustále monitorovať. Skúška CO2 Aqua Rebell CO2 Check, na rozdiel od iných skúšok, neznehodnocuje výsledky, pretože neexistuje žiadny priamy kontakt s látkami, ktoré môžu ovplyvniť reakciu vody, ako sú huminové kyseliny atď.

Dostupné balenia: 250 ml.

Použitie

Pridajte 1-2 ml vody Aqua Rebell CO2 Skontrolujte permanentnú skúšku a umiestnite ju do akvária na mieste s dobrým obehom vody. Po 1-2 hodinách od začiatku merania si odčítajte farbu kvapaliny v teste a porovnajte ju s farebnou stupnicou na určenie koncentrácie CO2 v nádrži.

Neustále monitorovanie koncentrácie CO2 v akváriu je veľmi užitočné. Často faktorom obmedzujúcim rast rastlín nie je nedostatok prvkov a nízka koncentrácia oxidu uhličitého v akváriu. Kontrola CO2 Aqua Rebell vám dáva možnosť skontrolovať presné množstvo CO2 v akváriu. Produkt obsahuje brómtymolovú modrú, ktorá mení farbu v závislosti od pH vody.

Oxid uhličitý sa rozpúšťa vo vzduchu a tak preniká kontrolou CO2 Aqua Rebell. V závislosti od koncentrácie CO2 sa mení pH vody a tým aj farba testu.