Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index 500 ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Makro Basic Estimative Index je hnojivo obsahujúce základné makroprvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík.

Dostupnosť Skladom
12,89 €    
Kód tovaru 967
Kategória Aqua Rebell
 

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroelementov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Basic Estimative Index je hnojivo obsahujúce základné makroprvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú výmenu 25-50% vody.  Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. 

Okrem hnojív Macro Basic - Estimative Index dávkovaný 0,5-1ml pre 40L hnojiva, doporučujeme aplikovať  Eisenvolldünger Basic Micro alebo Micro Special Flowgrow rastlín, na zabezpečenie prosperity.

Makro Basic Estimative Index bol vytvorený tak, aby sa zabránilo akumulácii nadbytočných makroprvkov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov alebo fosfátov, obmedziť dávku hnojiva.

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

1 ml na 40 litrov vody akvária makro základného odhadovaného indexu zvýši koncentráciu:
NO3 - 0,92 mg / l
PO4 - 0,17 mg / l
K - 0,70 mg / l
Mg - 0,025 mg / l

Optimálna koncentrácia je 20-30 mg / l.

Makroprvky sa dodávajú do akvária pomocou kompletných hnojív Aqua Rebell NPK alebo Aqua Rebell Estimative Index. Ak dávate prednosť dávkovaniu individuálnych makroprvkov samostatne, vyberte hnojivá Aqua Rebell Makro Basic Nitrat, Aqua Rebell Makro Basic Phosphat a Aqua Rebell Makro Basic Kalium. Umožnia 100% kontrolu dávok jednotlivých živín.

Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index je kľúčovým makroprvkovým hnojivom s obsahom dusíka, fosforu, horčíka a draslíka, ktoré môže byť dávkované do akvária každý týždeň pri výmene vody alebo denných malých rozložených dávkach.

Hnojivo bolo navrhnuté na základe populárnej metódy (EI) hnojenia a zaručuje rastlinám množstvo makroprvkov.

Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index je profesionálne hnojivo vytvorené pre rastlinné akvárium.

Dávkovanie na 40 litrov vody:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 5ml za deň
Stredné + CO2 0,5-2ml za deň
Bez aplikácie CO2 1-2ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba orientačný. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.


Pamätajte, že okrem makroprvkového hnojiva, ako je napríklad Aqua Rebell Estimative Index, rastliny potrebujú aj kompletné hnojivo na báze železa.