Aqua Rebell Makro Basic Nitrat - základné hnojivo + dusík 500ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Makro Basic Nitrat je hnojivo obsahujúce esenciálne makroprvky, ako je dusík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Dostupnosť Skladom
12,89 €    
Kód tovaru 976
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroprvkov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Basic Nitrat je hnojivo obsahujúce esenciálne makroprvky, ako je dusík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Ak máte vysokú koncentráciu dusičnanov v akváriu bez dávkovania hnojiva, vyberte si ďalšie makroprvkové hnojivo Aqua Rebell, ktoré lepšie vyhovuje charakteristikám nádrže. Makro Basic Nitrat bol vytvorený, aby sa zabránilo akumulácii nadbytočných makroprvkov v nádrži.

V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov obmedziť dávku hnojiva.

1 ml na 50 litrov vody akvária Makro Basic Nitrat zvýši koncentráciu:
NO3 - 1,00 mg / l
K - 0,60 mg / l

Makroprvky sa dodávajú do akvária pomocou komplexných hnojív Aqua Rebell NPK alebo Aqua Rebell Estimative Index.

Ak dávate prednosť dávkovaniu individuálnych makroprvkov samostatne, vyberte hnojivá Aqua Rebell Makro Basic Nitrat, Aqua Rebell Makro Basic Phosphat a Aqua Rebell Makro Basic Kalium.Umožnia 100% kontrolu dávok jednotlivých živín.

Aqua Rebell Makro Basic Nitrat je kľúčové makroprvkové hnojivo obsahujúce dusík a draslík, ktoré môže byť dávkované do akvária každý týždeň pri výmene vody alebo denných malých rozložených dávkach.

Optimálna koncentrácia dusičnanov v akváriu je 10-20 mg / l. Aqua Rebell Makro Basic Nitrat je profesionálne hnojivo vytvorené pre akváriové rastliny.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 1ml za deň
Stredné + CO2 0,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 1-2ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.