Aqua Rebell Makro Basic NPK - komplexné základné hnojivo 500ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Makro Basic NPK je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Dostupnosť Skladom
12,89 €    
Kód tovaru 973
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroprvkov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Basic NPK je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Pokiaľ nie je nanesené množstvo v nádrži majú vysoké koncentrácie fosfátov a / alebo nitráty, zvoliť iný hnojivo makroprvkov Aqua REBELL, ktorý je vhodnejší pre charakteristík nádrže. Makro Basic NPK bola vytvorená, aby zabránila nahromadeniu nadbytočných makronutrientov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov a / alebo fosfátov obmedziť dávku hnojiva.

2 ml na 50 l vody z akvária Makro Basic NPK zvýši koncentráciu:
NO3 - 1,00 mg / l
PO4 - 0,10 mg / l
K - 1,30 mg / l
Mg - 0,10 mg / l

Makroprvky sa dodávajú do akvária pomocou kompletných hnojív Aqua Rebell NPK alebo Aqua Rebell Estimative Index.

Ak dávate prednosť dávkovaniu individuálnych makroprvkov samostatne, vyberte hnojivá Aqua Rebell Makro Basic Nitrat, Aqua Rebell Makro Basic Phosphat a Aqua Rebell Makro Basic Kalium. Umožnia 100% kontrolu dávok jednotlivých živín.

Aqua Rebell Makro Basic NPK je kľúčovým makroprvkovým hnojivom s obsahom dusíka, fosforu, horčíka a draslíka, ktoré môže byť dávkované do akvária každý týždeň pri výmene vody alebo denných malých rozložených dávkach.

Vyberte vhodnú dávku hnojiva, ktorá zodpovedá vášmu akváriu pozorovaním rastlín a pravidelným testovaním parametrov vody.

Množstvo absorbovaných makroprvkov sa líši v závislosti od druhov rastlín, rýchlosti rastu, typu substrátu, osvetlenia a ďalších faktorov. Preto je veľmi dôležité vybrať dávky zodpovedajúce požiadavkám vašich rastlín. Aqua Rebell Makro Basic NPK je profesionálne hnojivo vytvorené pre akváriové rastliny.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 2ml za deň
Stredné + CO2 0,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 2-4ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.

Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.

Pamätajte, že okrem makroprvkového hnojiva rastliny potrebujú aj kompletné hnojivo na báze železa.