Aqua Rebell Makro Basic Phosphat - Fosfor 500ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Makro Basic Phosphat je hnojivo obsahujúce nevyhnutné makro prvky, ako je fosfor a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Dostupnosť Skladom
12,89 €    
Kód tovaru 979
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroprvkov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Basic Phosphat je hnojivo obsahujúce nevyhnutné makro prvky, ako je fosfor a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Ak nemáte vysoké koncentrácie fosfátov vo vašom akváriu bez dávkovania, vyberte ďalšie makroprvkové hnojivo Aqua Rebell, ktoré lepšie vyhovuje charakteristikám nádrže.Makro Basic Phosphat bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makroprvkov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií fosfátov obmedziť dávku hnojiva.

1 ml na 50 l vody Aqua Rebell Makro Basic Phosphat zvýši koncentráciu:
PO4 - 0,10 mg / l
K - 0,04 mg / l

Makroprvky sa dodávajú do akvária pomocou komplexných hnojív Aqua Rebell NPK alebo Aqua Rebell Estimative Index.

Ak dávate prednosť dávkovaniu individuálnych makroprvkov samostatne, vyberte hnojivá Aqua Rebell Makro Basic Nitrat, Aqua Rebell Makro Basic Phosphat a Aqua Rebell Makro Basic Kalium.Umožnia 100% kontrolu dávok jednotlivých živín.

Aqua Rebell Makro Basic Phosphat je kľúčové makroprvkové hnojivo obsahujúce fosfor a draslík, ktoré môže byť dávkované do akvária každý týždeň pri výmene vody alebo denných malých rozložených dávkach.
Fosfor je prvkom, ktorý výrazne urýchľuje rast rastlín. Ak chcete obmedziť rýchlosť rastu, začnite s menšou dávkou tejto zložky. Aqua Rebell Makro Basic Phosphat je profesionálne hnojivo vytvorené pre akvárium.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 1ml za deň
Stredné + CO2 0,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 1-2ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.