Aqua Rebell Makro Spezial K - Draslík 500ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Makro Spezial K je hnojivo obsahujúce nevyhnutný makroprvok - draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Dostupnosť Skladom
12,89 €    
Kód tovaru 982
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroprvkov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Spezial K je hnojivo obsahujúce nevyhnutný makroprvok - draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Makro Special K bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makroprvkov v nádrži. V prípade príliš vysokých hladín draslíka obmedziť dávku hnojiva.

1 ml na 50 litrov vody akvária Makro Spezial K zvýši koncentráciu:
K - 1,00 mg / l

Špeciálne línie hnojiv Aqua Rebell Makro Spezial určené pre akvária s obohateným substrátom.

Doporučujeme použiť aj hnojivá zložených z Aqua Rebell Makro Spezial Licht - Fosfor+ (dusík, fosfor, draslík), Aqua Rebell Makro Spezial K (draslík) a Aqua Rebell Makro Spezial N (dusík).

Tieto hnojivá boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali výživovým potrebám rýchlo rastúcich rastlín v nádržiach so silným osvetlením a CO2.

Aqua Rebell Makro Spezial K perfektne dopĺňa systém hnojenia s obohatenou pôdou a zabezpečuje svieže rastliny.

Substráty zvyčajne obsahujú relatívne veľké množstvá zlúčenín dusíka a fosforu, ale majú veľmi nízky obsah draslíka.

Vzhľadom na kľúčovú úlohu draslíka pri raste rastlín je potrebné jeho dávkovanie s prípravkom Makro Spezial K alebo Makro Basic Kalium.

Ak počas aplikácie Makro Special K zistíte, že tvrdosť uhličitanov stúpa, znamená to, že akvárium nahromadilo príliš veľa draslíka a rastliny ho už nedokážu absorbovať. V takom prípade znížte dávku hnojiva.

Dávkovanie pre 40 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 1ml za deň
Stredné + CO2 0,5 - 1ml za deň
Bez aplikácie CO2 1 ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.