Aqua Rebell Mikro Basic Eisen Volldunger - komplexné mikroprvkové hnojivo s železom 500 ml

Neohodnotené
 
Novinka
 

Aqua Rebell Eisenvolldunger je kompletné mikroprvkové hnojivo obsahujúce železo, mangán, meď, zinok, bór a molybdén. Okrem toho je obohatený komplexom draslíka a horčíka. 

Dostupnosť Skladom
13,89 €    
Kód tovaru 994
Značka Aqua Rebell
Kategória Aqua Rebell
 

V akváriu s rastlinami sa množstvo živín obsiahnuté vo vodovodnej vode môže ukázať ako nedostatočné a môže sa zabrániť rastu rastlín. Aqua Rebell Eisenvolldunger je kompletné mikroprvkové hnojivo obsahujúce železo, mangán, meď, zinok, bór a molybdén. Okrem toho je obohatený komplexom draslíka a horčíka. Hnojivo je chemicky stabilizované mnohokrát, takže všetky jeho komponenty sú k dispozícii pre rastliny na dlhú dobu.

10 ml na 100 l akvarijnej vody spoločnosti Mikro Basic Eisenvolldunger zvýši koncentráciu:
K - 0,06 mg / l
Mg - 0,40 mg / l
Fe - 0,10 mg / l
Mn - 0,0475 mg / l
Cu - 0,006 mg / l
B - 0,004 mg / l
Zn - 0,002 mg / l
Mo - 0,004 mg / l

Mikroživiny sa dodávajú do akvária pomocou kompletných hnojív Aqua Rebell Eisenvolldunger alebo Aqua Rebell Flowgrow.

Aqua Rebell Eisenvolldunger je hnojivo obsahujúce mikroprvky spolu s draslíkom a horčíkom určeným pre všeobecné i rastlinné akvária. V akváriu s množstvom rýb sa niektoré makroprvky ako dusík a fosfor vyrábajú v prírodných procesoch.

Iba v prípade silne osvetlených akvárií s veľkým množstvom rastlín je potrebné dodatočné doplnenie (napr.  Aqua Rebell Makro Basic NPK).

Úlohou akvária je však poskytnúť dostatočné množstvo mikroživín.

Aqua Rebell Eisenvolldunger je hnojivo, ktoré poskytuje rastlinám živiny opakovane chemicky stabilizované. Tieto procesy výrazne uľahčujú asimiláciu kľúčových chemických zlúčenín pre ich vývoj, ktoré sú pre rastliny k dispozícii dlhú dobu.

Aqua Rebell Eisenvolldunger sa môže každý týždeň alebo každý deň dávkovať do akvária.

V porovnaní s Aqua Rebell Flowgrow obsahuje hnojivo Eisenvolldunger prvky, ktoré sa postupne a rovnomerne prispôsobujú rastlinám vrátane vďaka chelatátorom EDTA, DTPA a HEDTA. Preto hnojivo funguje perfektne ako denne, tak týždenne. Hnojivo je úplne neškodné pre ryby, krevety a bezstavovce. Obsahuje stopy medi absolútne neškodné pre živé organizmy.

Dávkovanie pre 100 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 2ml za deň
Stredné + CO2 1,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 10ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.

Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.

 

Aqua Rebell Eisenvolldunger sa môže použiť v akváriách s krevetami, krabmi a slimáky. Je neškodný pre živé organizmy.