AQUAGROWER 500ML POTASSIUM (DRASLÍK) MACRO

Neohodnotené
 
 

Stabilizované, vysoko koncentrované hnojivo s obsahom draslíka pre rastlinná akvária.

Dostupnosť Skladom
6,79 €    
Kód tovaru 160
Značka AquaGrower
Kategória AquaGrower
 

Popis výrobcu: Hnojivo obsahuje draslík pre zaistenie ideálneho rastu všetkých rastlín v akváriu. Draslík je často opomínanou a pritom pre rast rastlín úplne zásadné MAKROŽIVINY. Jeho pridávanie je nutné takmer ihneď po založení nádrže nezávisle na použitom substráte. Dodávanie draslíka podporuje rastliny v ich raste, zvyšuje dostupnosť niektorých mikroprvkov a môže obmedziť výskyt zelených rias.

Nedostatok draslíka sa prejavuje najskôr žltými bodkami na starších listoch, ktoré sa po čase premení na diery a listy nakoniec opadajú. Medzi ďalšie prejavy patrí pomalý alebo pozastavený rast.

Pre úplné hnojenie odporúčame používať tento produkt podľa potreby spoločne s hnojivami Micro Complex, Macro Nitrogen, Macro Phosphorus a Macro Magnesium.

dávkovanie:

Dávkujte podľa potreby a štýlu akvária. Do silne osvetlené rastlinné nádrže s dodávaným CO2 by sme mali týždenne pridať približne 10 - 20 mg / l draslíka, tzn. 20 - 40 ml týždenne (3 - 6 ml denne) do 100 l akváriovej vody.

Do bežných rastlinných nádrží bez pridávania CO2 pridávame 3 - 10 mg / l draslíka, tzn. 7 - 20 ml týždenne (1 - 3 ml denne) do 100 l akváriovej vody.

Hnojivo odporúčame dávkovať denne pre dosiahnutie stabilných koncentrácií živín v akváriu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dávkovanie prispôsobte štýlu a požiadavkám Vašej nádrže.

koncentrácia:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akváriovej vody 2 mg / l draslíka.

Upozornenie:

Pred použitím dobre pretrepte. Uchovávajte v tme, pri izbovej teplote a mimo dosahu detí. Nekombinujte s ďalšími produktmi obsahujúcimi draslík. Pri zasiahnutí očí opatrne vypláchnite vodou. Je možná zmena farby v čase bez vplyvu na kvalitu výrobku. Odporúčame výmenu vody každý týždeň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: