Neo Media Pure Mini S 1l - keramické médium neutrálne pH

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
12,94 €    
Kód tovaru 1286
Značka AQUARIO
Kategória Filtračné materiály
 

- najpórovitejšia kartuša
- znižuje pH
- najviac nitrifikačných baktérií
- malá veľkosť 
- 1 liter tejto kartuše = 10 litrov inej


Výrobca kartuší NEO MEDIA vynaložil maximálne úsilie na vytvorenie najlepšej biologickej kartuše na svete. 
Tento stav určuje nielen senzačná a rôznorodá pórovitosť, ale aj odolnosť voči dlhodobému používaniu a väčšinou podceňovaný vplyv kartuší na pH vody. 


Testy pH vody dokazujú, že keramické a keramické kartuše obľúbené na trhu majú alkalické hodnoty, t. j. menia hodnotu pH a vodu silne vytvrdzujú. (SIPORAX 9~10, Substrát PRO 8~9).

NEO MEDIA PURE je skutočne neutrálny filtračný materiál a má malý vplyv na pH. Kartuša NEO MEDIA PURE nezvyšuje pH mierne kyslého akvária a neznižuje pH mierne zásaditého akvária. Vhodné pre všetky akváriá, ako sú: rastlinné, krevety, malawi, tanganyika, morské s koralmi SPS.

Náplň NEO MEDIA Pure nemení hodnotu pH, udržiava ju na úrovni 6~7. Okrem toho sa kartuše NEO MEDIA dodávajú v troch variantoch: PURE, SOFT a HARD, ktoré zase: nemenia pH, zmäkčujú vodu, kalia vodu. 


Výrobný proces spolu so štruktúrou vlákien umožnil vytvoriť kazetu s rôznou veľkosťou pórov, čo umožňuje usadzovanie a rýchly rozvoj rôznych druhov baktérií zodpovedných za metabolizmus škodlivín. Príslušný ekosystém vyvinutý vo vnútri kazety je rozhodujúcim faktorom zodpovedným za biologickú filtráciu.
Premenlivá pórovitosť nie je dostupná v keramických vložkách vytvorených vypaľovaním, kde póry v takýchto vložkách majú vždy rovnakú veľkosť. 


Pokročilá výrobná technika spolu so štruktúrou vlákien umožnila dosiahnuť rekordnú pórovitosť, ktorá prevyšuje pórovitosť doteraz najlepšej keramiky. (SIPORAX 270m2/l, Substrát PRO 450m2/l)
NEO MEDIA ponúka až 4000 m2/l. Takýto povrch spolu s rôznou veľkosťou pórov zaručuje najlepšiu biologickú filtráciu. 
Záverečná fáza výroby zaisťuje trvanlivosť produktu po dlhú dobu a dopĺňa najdôležitejšie výhody najlepšej biologickej kazety na svete. 

Verzia MINI: 
Je určená pre filtre, kde nie je veľa miesta pre filtračné vložky. 

Vynikajúcu kvalitu produktu potvrdzuje výskum amerického výskumného inštitútu Quantachrome:
Kazety NEO MEDIA boli testované laboratóriom Quantachrome Corporation na zariadeniach Quantachrome Instruments. Všetky údaje o produkte sú založené na stanovisku vydanom nezávislou skupinou výskumníkov Quantachrome.

Balenie 1L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: