ATISON'S BETTA PRO

Neohodnotené
 
Novinka
  • 1 z 4
 

Úplne nová receptúra! Toto špičkové krmivo pre B ojovnice (Betta splendens) je neporovnateľné, čo sa týka kvality a zloženie, so žiadnym iným krmivom.

Dostupnosť Zvoľte variant Odosielané každý piatok Odosielané každý piatok Na dotaz Na dotaz
Variant
1,75 € 3,80 € 8,30 € 45 € od 1,75 €    
Značka Ocean Nutrition
Kategória Pre Bojovnice
Záruka 2 roky
 

Špičkové krmivo podporujúce rast a kondíciu rýb rodu Betta - Bojovnica pestrá.  Je určené pre všetkých chovateľov, od amatérov až po profesionálov. Odporúčame použitie Betta PRO, ak chcete zlepšiť kondíciu Vašich rýb a podporiť zdravý a stabilný rast. Ideálna strava pre poter Bojovníc od druhého po koniec siedmeho mesiaca. Betty zbožňujú toto krmivo a uprednostňujú ho pred inými.

Veľkosť granúl +- 1mm

Odporúčané kŕmenie: do 7 peliet 2x denne, v závislosti od veľkosti rybky a teploty vody. Pelety opatrne položte na hladinu vody.

Zloženie:

Artémia salina pšeničná múka, vitamíny (stabilizovaná kyselina askorbová, doplnok vitamínu E, niacín, tiamínmononitrát, kyselina listová, pantotenát vápenatý, riboflavín, komplex hydrogénsíranu menadionu, acetát vitamínu A, pyridoxín HCL, doplnok vitamínu B12, doplnok vitamínu D3) , biotín) a konzervačné látky (propionát vápenatý, etoxyquin).

Rozbor:

Proteín 38,0%
Vláknina 4,4%
Tuk 7,5%
Popol 7,6%
Vlhkosť 10,5%