Best Heart Flakes Blue Dream 65g

Neohodnotené
 
 

Výživová hodnota týchto špeciálnych vločiek, je značne vyššia. Každé balenie Best Heart vločiek zodpovedá niekoľkonásobnému množstvu mrazeného hovädzieho srdca. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
7 €    
Kód tovaru 1768
Značka Discusfood
Kategória Discusfood
 

Prečo kŕmiť týmito vločkami? Surové hovädzie srdce obsahuje kolagény, ktoré terčovce nevedia stráviť kvôli chýbajúcim enzýmom. Výsledkom toho je nestráviteľná vrstva na stene čriev, ktorá umožňuje masívne šírenie parazitov.U terčovcov, ktoré sú kŕmené dlhšiu dobu surovým mäsom z teplokrvných živočíchov, sa môže vyvinúť vysoký počet flagellates (bičíkovcov). V ďalšom procese sa môže vyvinúť takzvaná dierová nemoc.


V týchto vločkách boli všetky škodlivé látky odstránené. Okrem toho sa vločky obohacujú všetkými dôležitými vitamínmi, stopovými prvkami a vlákninou.
Mrazené hovädzie mäso značne znečisťuje vodu v akváriu, naproti tomu vločka je veľmi stabilná nerozpadáva sa počas kŕmenia a nekalí vodu.
Vločky obsahujú iba malé množstvo prírodných spojív bez použitia želatíny. To zásadne prispieva k nezaťaženiu filtrácii v akváriu.

V prípade neakceptácie vločiek terčovcami, vynechajte niekoľko krmení a až následne kŕmte vločkami.

Zloženie:

hovädzie bielkoviny, ryža, Pacifický krill, certifikované MSC, bielkoviny z hmyzu, lososový olej, cesnak, múčka z kalamára, kvasnicový extrakt, Spirulina platensis, morské riasy, prebiotiká, aminokyseliny, pigment z červenej papriky

Nutričné hodnoty v 1kg hrubej masy:

hrubý protein 45,8%, Hrubý tuk 8,3%, vláknina 1,8%, popol 7,2%

Analytické hodnoty: 

Vitamín A 49500 IU, vitamín C 180 mg, vitamín D3 1840 IU; farbivá; stopové prvky: Fe 29 mg, Mn 37 mg, Zn 36 mg; antioxidanty