Chihiros Doctor III - ionizátor akvária

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
75,87 €    
Kód tovaru 1371
Značka Chihiros
Kategória Boj s riasami
 

Ionizátor novej generácie, ktorý nahrádza a kombinuje všetky predchádzajúce verzie, ktoré ponúkali jednotlivé aplikácie pre každú aplikáciu zvlášť. 

Aplikácia:

Nový CHIHIROS DOCTOR 3v1 má integrovaný systém 3 aplikácií v jednom zariadení a je použiteľný vo všetkých typoch akvárií: rastlinné, okrasné s rybami, akváriá s krevetami. Má funkciu obmedzovania a inhibície rastu rias , podpory rastu vodných rastlín, ochrany zdravia rýb a kreviet, eliminácie patogénnych baktérií a prevencie chorôb atď.

Verzia 3 ionizátora Chihiros má rôzne prevádzkové režimy pre akváriá rôznych veľkostí, čo pomáha pri starostlivosti o akvárium. Teraz pri kúpe nezáleží na litri vašej nádrže! CHIHIROS DOCTOR 3v1 je vhodný pre 90% veľkostí akvárií na trhu, čím znižuje obstarávacie náklady a ponúka akvaristom viac možností a pohodlia pri starostlivosti o ich milované akvárium. 

K zariadeniu je možné dokúpiť náhradné reaktory, ktoré sa odporúčajú meniť každých 6-12 mesiacov.

Vlastnosti Chihiros Doctor 3v1:

1. Zabraňuje tvorbe rias a stimuluje rast rastlín:

  • Brzdí rozvoj fytoplanktónu (zelená voda).
  • Zvyšuje vstrebávanie mikroelementov, vďaka čomu urýchľuje rast rastlín.
  • Stimuluje procesy fotosyntézy, vďaka čomu stabilizuje ekosystém v nádrži. 

2. Odstraňuje patogénne baktérie v akváriu mäkkýšov:

  • Automaticky eliminuje patogénne baktérie vo vode do hodiny prostredníctvom priamej a nepriamej dezinfekcie, čím výrazne zlepšuje mieru prežitia mladých kreviet. 

3. Má silné schopnosti sterilizovať vodu, účinne znižuje hladinu patogénov:

  • Baktérie Aeromonas hydrophila, Aeromonas "Aeromons hydrophila", herpes, lišaj, cievky a iné
  • výsledky vykonaných testov sú účinné na 99,9 %. 

4. Pracuje s filtračnými baktériami, vďaka čomu je úplne bezpečný:

  • Neprodukuje toxické zlúčeniny, podporuje rozvoj prospešných aeróbnych baktérií (na rozdiel od UV sterilizátorov nepracuje nepretržite, čím urýchľuje regeneráciu a rekonštrukciu filtračných baktérií). 

5. Má inteligentný systém riadenia pracovného cyklu ALC:

  • Špeciálne vyvinutý algoritmus na riadenie a výber vhodnej úrovne sterilizácie a pracovného cyklu ionizátora (počiatočná, stredná a konečná fáza) zaisťuje vhodné podmienky v nádrži.
  • Intuitívne ovládanie - program automatickej kontroly hladiny ALC umožňuje jednoducho prispôsobiť prevádzkový režim parametrom nádrže. 

Obsah súpravy: Doctor IC (ovládač), Doctor (reaktor), napájací zdroj, napájací kábel, predlžovací kábel, prísavka, suchý zips (x2). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: