Chihiros LED A séria 120-140 cm 65 W A1201

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo
  • 1 z 13
 

Veľmi výkonné svetlo do akvária. Je určené špeciálne pre pestovanie akváriových rastlín.

Dostupnosť cca do 5 dní
110 €    
Kód tovaru 1300
Značka Chihiros
Kategória séria A
Záruka 2 roky
 

LED osvetlenie Chihiros sérieA, je vyvinuté v spolupráci s dizajnérmi z Japonska a používa množstvo vysoko svietivých LED diód SMD 0,33W HCRI. Životnosť LED je 30 až 50 tisíc hodín.

Produkované žiarenie je veľmi podobné žiareniu slnečného svetla. Navyše boli LED vybrané tak, aby vyzerali farby rastlín pod nimi čo možno najlepšie. U všetkých LED platí, že 1W svieti ďaleko silnejšie ako 1W žiarivkového osvetlenia. Pre dosiahnutie rovnakej sily osvetlenia teda nie je potrebné použiť toľko W ako v prípade žiariviek. 

Moderný vzhľad osvetlenia ocení každý, kto chce osvetlenie umiestniť na akvárium bez krytu. Samotné telo tvorí krásny hliníkový profil, ktorý zabezpečuje veľmi efektívne chladenie.

Je možnosť použiť buď plastové nožičky, ktoré sú súčasťou balenia,  alebo kovové nožičky, ktoré je nutné dokúpiť zvlášť TU. Kovové nožičky dokážu na každej strane akvárium predĺžiť až o 10cm. Napríklad pre akvárium s dĺžkou 60cm, je možné použiť aj Chihiros A401, s dĺžkou 40 cm.
Zaujímavou možnosťou, ako svetlo inštalovať nad akvárium, je jeho zavesenie pomocou zavesovacích kitov.
Buď zavesovací kit pre jedno svietidlo: Chihiros kit na zavesenie osvetlenia A serie Single, alebo zavesovací kit pre dvojicu svietidiel: Chihiros kit na zavesenie osvetlenia A serie Double

Svetlo sa dá zavesiť klasicky zo stropu, alebo je možné prikúpiť Chihiros držiak pre zavesenie, ktorý sa umiestňuje na hrany akvária a svetlo zavesíte. Tento držiak nájdete tu: Chihiros držiak na zavesenie osvetlenia

ZADARMO Vám k svetlu pribalíme originálny stmievač, ktorým sa dá nastavovať intenzitu osvetlenia v krokoch od 0-100%.

Technické parametre

  • Verzia: A1201
  • Rozmery: 120 x 6 x 5 cm
  • Príkon: 65 W
  • Počet diód: 252 ks
  • Svietivosť: 9 700 lm