DENNERLE Shrimp King Color 35g

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Farebné krmivo pre krevety
Kŕmne granule pre cielené zvýraznenie farby pre všetky žlté, oranžové a červené druhy kreviet
S vysokým obsahom prírodných zvýrazňovačov farieb ako astaxantín, betakarotén a luteín
Potápavé, vode stabilné granule krmiva vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií pre prirodzené zvýraznenie farby sladkovodných kreviet.
Zvlášť vhodné pre tieto druhy: Red Fire, Sakura Red, Sakura Orange, Blue Pearls, Yellow Fire, Black Tiger Krevety a Blue Tiger Krevety.
Záruka: Bez umelých farbív a konzervačných látok, bez rybej múčky

Dostupnosť Skladom
9,97 €    
Kód tovaru 511
Značka DENNERLE
Kategória Dennerle
 

Kŕmne granule pre cielené zvýraznenie farby pre všetky žlté, oranžové a červené druhy kreviet. S vysokým obsahom prírodných zvýrazňovačov farby ako astaxantín, betakarotén a luteín. Shrimp King Color sú potopiteľné, vode stabilné potravinové granule vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií na prirodzené zvýraznenie farby sladkovodných trpasličích kreviet. Žlté, oranžové a červené krevety si samé pigmenty, ktoré im dodávajú ich atraktívnu farbu tela, nedokážu produkovať, ale musia ich prijímať potravou. Tieto pigmenty, takzvané karotenoidy, obsahujú najmä riasy, kvety, ovocie alebo listová zelenina. Krevety a raky premieňajú karotenoidy na vlastné pigmenty, najmä astaxantín, ktorý tvorí molekulárnu väzbu s proteínom beta-krustacyanínom. Tieto molekulárne zlúčeniny sú uložené v špeciálnych farebných bunkách a majú za následok druhovo špecifické sfarbenie kreviet. Situácia s krevetami je podobná ako u známych ružových plameniakov: Ak tieto vtáky jedia malé kôrovce bohaté na karotenoidy, ako je artemia, ich perie sa zmení na ružové kvôli karotenoidom alebo astaxantínu, ktoré obsahujú. Na druhej strane, ak ich jedlo neobsahuje žiadne prírodné farbivá, strácajú svoje prirodzené sýte farby a zbelejú. Shrimp King Color obsahuje bohaté prírodné farbivá zo širokej škály vysoko kvalitných surovín, ako sú mikroriasy, kôrovce, nechtíky, paprika, mrkva a vajíčka artemie zbavené kapsúl. Pri pravidelnom kŕmení ponúka dokonalý základ pre plný rozvoj druhovo špecifickej farebnosti. Shrimp King Color je vhodný najmä pre tieto druhy: Red Fire, Sakura Red, Sakura Orange, Blue Pearls, Yellow Fire, Black Tiger Shrimp a Blue Tiger Shrimp. Vysokokvalitné bielkoviny a esenciálne aminokyseliny z vodných kŕmnych živočíchov slúžia ako nosné látky pre prírodné zvýrazňovače farby. Zabezpečujú vyrovnaný rast. Vitamíny a životne dôležité látky z rôznych druhov rias a zeleniny slúžia ako „lubrikant“ pre fungujúci metabolizmus a silný imunitný systém. Záruka: Bez umelých farbív a konzervačných látok, bez rybej múčky.
odporúčanie kŕmenia

Zloženie: Hmyzí proteín, pšeničná múka, pšeničné proteíny, krill, kalamáre, špenát, kukurica, droždie, betaín, kel, inulín, lososový olej, Moringa oleifera, riasa spirulina, cesnak, mannan oligosacharidy, ß-glukány
Prídavné látky na kg: Farbivá: 500 mg E 161j astaxantín, 300 mg E 161g kantaxantín, 300 mg E 160a betakarotén
Analytické zložky: 48,5 % hrubý proteín, 10,0 % hrubý tuk, 4,4 % hrubá vláknina, 6,2 % hrubý popol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: