Dennerle Shrimp King Active Soil 4 L

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Skladom
18,87 €    
Kód tovaru 1375
Značka DENNERLE
Kategória DENNERLE
Záruka 2 roky
 

ShrimpKing Active Soil pozostáva zo 100% prírodných surovín. Vyrobené z rôznych starostlivo vybraných prírodných pôd, poskytuje základné minerály a stopové prvky, ktoré podporujú zdravie a rast kreviet. ShrimpKing Active Soil bol špeciálne vyvinutý pre úspešný chov a chov kreviet. Je obzvlášť vhodný pre všetky druhy, ktoré milujú mäkkú, mierne kyslú vodu, najmä včelie krevety, ako sú obľúbené Crystal Red, Red Bee, Tiger Bees alebo Shadow Shrimp. Špecificky mení vodu v smere, na ktorý sú mäkké vodné druhy zvyknuté zo svojich prirodzených biotopov. Ako prírodný iónomenič znižuje hodnotu pH a stabilizuje ju v mierne kyslej oblasti (cca pH 6,0 - 6,5). Zároveň znižuje uhličitanovú tvrdosť na cca. 0 – 2 °d KH, a tým výrazne zmäkčuje vodu. Slúži tiež ako prírodný zdroj cenných humínových a fulvových kyselín bez zafarbenia vody.

Nepravidelne tvarované zrná s priemerom 1-4 mm tiež dodávajú prirodzený vzhľad
Tmavé čierne sfarbenie poskytuje vynikajúci kontrast so živými farbami kreviet
Porézny povrch pre usadzovanie dôležitých čistiacich baktérií
Tiež sa veľmi dobre hodí na použitie so substrátovými filtračnými systémami
Neodfarbuje vodu
Podporuje rast - baktérie, jednobunkové organizmy, jednobunkové riasy a iné mikroorganizmy - ako hodnotná, prirodzená výživa, najmä pre mladé krevety
Vynikajúca filtračná kapacita pre krištáľovo čistú vodu
Viaže škodlivé látky pre zdravé životné podmienky
Ideálne aj pre všetky tropické ryby a druhy rastlín, ktoré majú radi mäkkú, mierne kyslú vodu
Nepodporuje tvorbu rias
Použitie ShrimpKing Bee Salt v kombinácii s osmózou vodou predlžuje životnosť ShrimpKing Active Soil
ShrimpKing Active Soil pozostáva až zo 100% prírodných surovín. Vyrába sa z rôznych starostlivo vybraných prírodných pôd a poskytuje základné minerály a stopové prvky, ktoré podporujú zdravie a rast kreviet.

ShrimpKing Active Soil bol vyvinutý špeciálne pre úspešný chov a chov kreviet. Je obzvlášť vhodný pre všetky druhy, ktoré majú radi mäkkú, mierne kyslú vodu, najmä pre včelie krevety, ako sú obľúbené Crystal Red, Red Bee, Tiger Bees a Shadow Shrimp.

Upravuje vodu tak, aby sa viac podobala tej, na ktorú sú druhy s mäkkou vodou zvyknuté vo svojich prirodzených biotopoch. Ako prírodný iónomenič znižuje pH a stabilizuje ho na mierne kyslej úrovni (približne pH 6,0-6,5). Zároveň znižuje uhličitanovú tvrdosť – až na blízku cca. 0-2 °d CH v závislosti od zdroja vody - a tým výrazne zmäkčuje vodu.

Slúži tiež ako prírodný zdroj humínových a fulvových kyselín bez toho, aby zafarbil vodu.

Vysoká kvalita – vyrobené v Japonsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: