eSHa GASTROBAC

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom
4,20 €    
Kód tovaru 180
Značka eSHa
Kategória eSHa
 

eSHa GASTROBAC

eSHa Gastrobac je výborný prostriedok pre okrasné ryby, ktorý pôsobí veľmi účinne proti bakteriálnemu napadnutiu kože a žiabier sladkovodných rýb. Prípravok je vhodny aj na  dezinfekciu rastlín a na likvidáciu slimákov v akváriu.

Oblasť použitia

Gastrobac pôsobí proti sliznatému bakteriálnemu napadnutiu pokožky a žiabier tropických rýb. Kvôli prítomnosti väčšieho množstva biologického odpadu v akváriu, napr. Zvyšky krmiva, odumreté časti rastlín, zdochnuté ryby a slimáky, značne stúpajú infekcie spôsobené baktériami.

Napr. prítomnosť väčšieho množstva slimákov v akváriu môže spôsobiť u rýb ochorenie bakteriálneho pôvodu, ktoré býva označované termínom "slimačia choroba" alebo "bakteriálne zahlienenie". Baktérie sa v prvom rade rozmnožujú na slizniciach slimákov a následným vylučovaním slizu sa ďalej šíri na ryby i rastliny. Prítomné baktérie sa množia nečakane explozívne a niektoré druhy rýb reagujú na ich zvýšenú koncentráciu veľmi citlivo.

Pokyny esHa GASTROBAC:

Prípravok eSHa GASTROBAC je bezpečný pre ryby, rastliny, krevety a užitočné baktérie, pri doporučenom dávkovaní. Toxický pre slimáky. Pri žiadnom alebo nedostatočnom výsledku vymeňte 50% vody a liečbu zopakujte. eSHa GASTROBAC je vhodný aj ako dezinfekcia novo zakúpených rastlín.

Obsah balenia: 10ml / 500L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: