HIKARI FIRST BITES 10g

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom
2,49 €    
Kód tovaru 521
Značka HIKARI
Kategória Hikari
 

Bohatý na vysoko výživné, čerstvo zozbierané suroviny vrátane prvotriedne vybranej rybej múčky, ktorá poskytuje vynikajúci zdroj bielkovín bohatý na aminokyseliny. Hikari® Tropical First Bites® ponúka jedinečne vyvážený nutričný profil pre všetky dôležité vývojové fázy života vašich poterov a podporuje správne stravovacie návyky. Toto poloplávajúce krmivo umožňuje poterom na všetkých úrovniach akvária ľahký prístup k ich náročnej výžive a zároveň znižuje problémy s kvalitou vody, ktoré sú bežné u iných pokrmov.

KRMIVO

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kŕmte čo najčastejšie množstvo, ktoré vaše ryby skonzumujú do 2 až 3 minút. Je potrebné dbať na to, aby ste menej často kŕmili väčším množstvom potravy, pretože by to mohlo spôsobiť nedostatok výživy. Najlepšie výsledky dosiahnete až štyrikrát denne, čo môžete skonzumovať do jednej minúty.
Pre kŕmidlá pre strednú a spodnú
vodu Pred kŕmením namočte šálku akváriovej vody. To spôsobí, že sa jedlo rýchlejšie potopí, ak bude mať ryža ľahký prístup k výžive.
Pre živé nosiče (ovoviviparous)
Môžu konzumovať HikariPrvé sústo hneď po narodení.
Pre vajcia (vajcovody)
využívajú svoje žĺtkové vrece na výživu ihneď po narodení. Začnite kŕmiť Hikari First Bites tesne predtým, ako sa ich žĺtkové vrece úplne skonzumuje.

ANALÝZA

Surový proteín Hrubý tuk Surové vlákno Vlhkosť Popol Fosfor
min. 48% min. 3% max. 2% max. 10% max. 18% min. 1,3%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: