INVITAL LED WRGB osvetlenie 16,8W 95cm

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom
24,67 €    
Kód tovaru 1468
Značka INVITAL
Kategória INVITAL
 

Jedná sa kompaktné a veľmi odolné WRGB trubice vhodné pre všetky typy akváriových a terárijných setov. Vďaka jednoduchej inštalácii, dlhej životnosti a nízkej spotrebe ich ocenia ako začínajúci, tak pokročilí akvaristi.

WRGB čipy a manuálny stmievač

Osvetlenie ponúka kvalitné WRGB čipy, ktoré pomôžu zdôrazniť pestré farby živočíchov i rastlín v nádrži. Osvetlenie je možné prispôsobiť individuálnym podmienkam pomocou manuálneho stmievača, ktorý je zabudovaný v kabeláži. Osvetlenie ponúka 10 stupňov intenzity.

Súčasťou stmievača je aj časovač, ktorý sám osvetlenie vypne  vo Vami nastavením intervalu 6, 10 či 12 hodín. Na stmievači jednoducho zvolíte interval, po ktorom sa osvetlenie automaticky vypne - nasledujúci deň, sa v čas prvotného nastavenia osvetlenia opäť rozsvieti.

Odolná konštrukcia a jednoduchá inštalácia

Telo osvetlenia je zložené z kvalitného plastu, ktorý skvele prepúšťa svetlo a chráni LED čipy pred poškodením - črepom z klasických LED trubíc už odzvonilo.

Súčasťou balenia sú dva držiaky s prísavkou, ktoré Vám umožnia teleso jednoducho umiestniť na akýkoľvek povrch, či už pomocou prísavky napr. na stenu terária, alebo pomocou samostatného držiaka a silikónu vlepiť priamo do krytu.

Rozmery Výkon Ochrana Počet LED (W:R:G:B) Zdroj
95 x 2 x 2 cm 16,8W IP68 84 (60 : 10 : 9 : 5) 100 - 240V AC 50/60 Hz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: