JBL Cristal Profi Greenline e402

Neohodnotené
 
Tip
  • 1 z 8
 

Rad 402 značky JBL Cristal Profi je spoľahlivý filter s legendárnou filtračnou účinnosťou určenou pre nádrže od 40 do 120 l. 

Dostupnosť Skladom
78,50 €    
Kód tovaru 1357
Značka JBL
Kategória JBL
Záruka 2 roky
 

Filter je tichší a účinnejší ako jeho predchodca, má dvojnásobnú veľkosť predfiltru. Je absolútnym lídrom v oblasti energetickej účinnosti a bezhlučnej práce.

Nová séria Cristal Profi má množstvo osvedčených riešení, ako aj nové patentované filtračné systémy, ktoré zlepšujú ovládanie. Najdôležitejšie z nich je nové čerpadlo s nízkou spotrebou energie, ale s vyššou účinnosťou a novým väčším predfiltrom.

Jednoduché použitie s riešeniami, ako je praktické montážny systém ventilov, ďalšie ručné plniace čerpadlo a dva koše filtra médií pre maximálne využitie veľkokapacitného filtra.

Vstavaný systém rýchleho štartu umožňuje jednoduché spustenie prevádzky filtra. Filter je kompletne vybavený filtračnými náplňami a je pripravený na plnú prevádzku. Filtračné náplne sú vybrané tak, aby zabezpečili účinné mechanické aj biologické čistenie vody. Tým je zabezpečená čistá a zdravá voda v akváriu. Všetky časti filtra sa veľmi ľahko skladajú, nie je možné ich zložiť nesprávne.

Moderný, patentovaný hadicový spojovací blok, zabraňuje náhodnému úniku vody, pri odpojení od filtra.

Priamo pod hlavou čerpadla je moderný, patentovaný kombi filter, v ktorom ľavá a pravá strana majú ľahko dostupné predfiltre. Pri pravidelnej výmene predfiltračných náplní, nemusíte tak často čistiť samotné filtračné náplne vo filtri.

Technické údaje:
Doporučené pre nádrže 40 - 120 litrov.
Kapacita filtra: 4,6 l
Kapacita max: 450 l / h
Výkon: 4W
Kapacita filtračných košov: 1,2l + 1,1l
Priemer hadíc: 12/16 mm
Rozmery: 18 x 21 x 28,4 cm

V balení:
- JBL Cristal Profi Greenline e402 vonkajší filter
- Filtračné náplne (špongia a keramika)
- súprava všetkých hadíc a prísaviek
- Rozstrekovacia rampa a klasický výpust
- Používateľská príručka


Filter po registrácii na webovej stránke výrobcu má 4-ročnú záruku