JBL SymecMicro

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

Mikrovlies pre akvarijné filtre na odstránenie všetkých typov zakalenia vody.

Dostupnosť Skladom
6,94 €    
Kód tovaru 590
Značka JBL
Kategória Filtračné materiály
 

Rýchle odstránenie mikrojemného zakalenia v sladkovodných a morských akváriách: Kvalitné mikrovlies do akvarijných filtrov
Jednoduché použitie: Individuálny prírez vliesovej rohože (vhodné pre všetky filtre). Vložka ako posledný filtračný stupeň. Materiál vyberte po 12 až maximálne 24 hodinách (pridaný filter ukazuje, koľko zakalenie bolo odstránené)
Krištáľovo čistá voda: Filtrácia plávajúcich rias, jemného zakalenie a všetkých častíc od 1/1000 mm, ako napr. Kožovcov
Bez uvoľňovania škodlivých látok do vody - umelé vlákno neutrálne vo vode
Balenie obsahuje: 1 filtračnú rohož z mikrovliesu 25x74 cm pre akvarijny filter.

Zdravá a čistá voda
Zvyšky rastlín a krmivá a produkty látkovej výmeny zhoršujú kvalitu vody v akváriu. Dobrá kvalita vody je nevyhnutná k podpore zdravia rýb a rastlín v akváriu. To možno dosiahnuť rôznymi akvarijnými filtre a filtračným materiálom. Filtre nasávajú vodu z akvária a zbavujú ju nečistôt a odpadových látok.

jednoduché použitie
Vlies zrežte o cca 1-2 mm väčší ako je príslušný prierez filtra a vložte do filtra ako posledný filtračné stupeň. Medzery medzi vnútornou stenou a filtrom nie sú prípustné. Vlies používajte len v jednej vrstve a po 12 a najneskôr 24 hodinách vyberte, pretože by inak mohlo dôjsť k upchatiu filtra a značnému obmedzeniu prietoku vody v akváriu. Jednorazové použitie výrezu vlies.

jemná filtrácia
Jemný materiál filtruje z vody najmenšie častice od 1/1000 mm. Plávajúce riasy a najjemnejšie zakalenie možno vďaka tomu z vody odstrániť počas veľmi krátkej doby.

bezpečné použitie
Nevylučuje škodlivé látky v akváriu vďaka neutrálnemu vlies z mikrovlákna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: