JBL TopClean II skimmer

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Skladom
24,89 €    
Kód tovaru 559
Značka JBL
Kategória Hladinový zberač nečistôt
 

Odstránenie usadenín a cudzích telies na vodnej hladine: Doplnok k externému filtru - prísavke pre akváriá od 60 - 600 litrov (od výšky 35 cm)

Umiestnenie sacieho zariadenia v akváriu, pripojenie k sacej hadici vonkajšieho filtra (náhrada za predchádzajúce sacie potrubie), regulácia povrchu a prívodu hlbokej vody pomocou nastavovacieho vretena

Univerzálny: pre hadice od priemeru 9/12 do 16/22 mm. Plynule variabilný sací výkon: príjem povrchovej a hlbokej vody. Polkruhový tvar pre umiestnenie do rohu

2. generácia: Optimalizovaný plavák - väčší vztlak a prispôsobenie sa hladine vody, silnejší hrebeň, odnímateľné nastavovacie vreteno

Rozsah dodávky: Povrchový skimmer Top Clean II

Odstránenie plesne
Menej častá výmena vody a prekŕmení môžu viesť k filmu (plesni) na povrchu akvária, ktorú nemožno bežnú odsávacie trubicou vonkajšieho filtra odstrániť. Je to belavá vrstva z baktérií a plesní. Tá bráni maximálnemu okysličovanie vody.

Povrchové a hĺbkové nasávanie vody
Povrchový vysávač JBL proti plesniam účinne zasahuje, a to predovšetkým preventívne. Hĺbkovým odsávaním možno nahradiť doterajšie nasávacie trubicu. Nasávacie hrebeň sa automaticky prispôsobí premenlivé hladine vody (napr. Pri odparovanie).

Jednoduchá inštalácia
Vysávač JBL Surface pripojte namiesto k doterajšej nasávacie trubici k vonkajšiemu filtra. Nasávacie komora s prísavkami sa upevní v zadnom rohu akvária. Regulačný tyčí sa zvolí pomer medzi povrchovým a hĺbkovým odsávaním.

Elegantný dizajn
Nastavovacie vreteno je možné z prístroja vybrať. Povrchový vysávač JBL má elegantný oblý tvar a je vhodný pre hadice s priemerom 9/12 až 16/22 mm.

Pre akvária objemu 60-600L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: