JBL ProFlora Aquabasis Plus 5L

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

BL Aquabasis Plus je médium pre sladkovodné nádrže obohatené zlúčeninami železa, živinami a stopovými prvkami, ktoré sú potrebné pre správny rast rastlín. 

Dostupnosť Skladom
12,80 €    
Kód tovaru 1090
Značka JBL
Kategória JBL
 

JBL Aquabasis Plus je médium pre sladkovodné nádrže obohatené zlúčeninami železa, živinami a stopovými prvkami, ktoré sú potrebné pre správny rast rastlín. Všetky tieto prvky sa postupne vstrebávajú do vody a preberajú ich koreňový systém rastlín, čo je príťažlivé a rýchle a zdravé.

Výživa pre akvarijné rastliny
Zdravé rastliny sú dôležité pre každé akvárium. Rastliny zásobujú akvárium kyslíkom životne dôležitým pre jeho obyvateľov, eliminujú riasy a odstraňujú problematické látky.

Zdravé rastliny = zdravé ryby

Mnoho rastlín prijíma svoje živiny tiež alebo dokonca hlavne korene rastlín. Preto je dôležité zásobovať korene rastlín živinami. JBL AquaBasis Plus obsahuje všetky základné živiny pre zdravý rast rastlín a ich vitalitu. Funkciu môžeme prirovnať k nabitej batérii: JBL AquaBasis Plus rastlinám ihneď dodáva energiu (živiny) a môže sa, ak je batéria prázdna, pomocou tekutého hnojiva (JBL Ferropol a JBL FerropolRoot) opäť nabiť.

Balenie 5L postačuje pre nádrže s objemom 100-200L