Jingye Beetle Duo Air - dvojitý prevzdušňovač YE-22

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 
Dostupnosť Skladom
6,27 €    
Kód tovaru 1398
Značka Jingye
Kategória Jingye
Záruka 2 roky
 

Zabezpečenie správneho prívodu vzduchu do akvária je jednou z podmienok, ktoré musia byť splnené, aby nádrž vyzerala skvele. Jingye YE-22 Beetle Duo AIR - mimoriadne účinný a tichý perlátor - sa o to patrične postará. Vďaka malým rozmerom sa ľahko schová za akvárium. Dokáže pracovať 24 hodín denne, bol prispôsobený na štandardné 6mm hadice. Je vybavená rukoväťou, ktorá umožňuje prácu aj v závesnej polohe. 

Na veľkosti záleží
Jingye YE-22 je malý prevzdušňovač, čo je jeho veľkou výhodou. Môžete ho jednoducho umiestniť vedľa akvária alebo zaň – stane sa prakticky neviditeľným. Toto akvárium bude skutočným pútačom a prevzdušňovač bude robiť svoju prácu v pozadí. Perlátor je prakticky nepočuteľný – stojaci na mäkkých, gumených nožičkách je takmer nepočuteľný. Prevzdušňovač je vybavený špeciálnou rukoväťou, takže ho možno umiestniť vedľa akvária aj v závesnej polohe. 

Priťahuje pozornosť svojím vzhľadom 
Perlátor Jingye YE-22 má zaujímavú grafitovú farbu a vďaka svojmu tvaru vyzerá skvele. Moderné farby veľmi dobre zapadnú do dekorácie vášho interiéru. 

Vždy pripravené 
Zariadenie môže pracovať bez prerušenia – 24 hodín denne. Je spoľahlivý v nepretržitom dodávaní potrebného vzduchu do akvária. 

IPX4 vodeodolnosť Prevzdušňovač
bol navrhnutý tak, aby sa nebál postriekania. Je to veľká vymoženosť, pretože aj keď plánujete meniť vodu, perlátor bude stále v bezpečí. 

Produkt je mimoriadne energeticky účinný. Spotreba energie je len 3W. 

Prevzdušňovač Jingye YE-22 Beetle Duo Air má dva výstupy, vďaka čomu dokáže súčasne obsluhovať dva vzduchové kamene alebo dve akváriá. 

Technické údaje:
- príkon: 5W
- účinnosť 2x4l/min
- pre hadicu: štandardne 6mm (4/6)
- pre akvárium: 50l - 120l
- rozmery: 11,5x7,5x4cm
- výrobca: Jingye -
obchodný názov: Jingye YE- 22 Beetle Duo Air
- kód výrobcu: YE-22

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: