Neo C 300ml - neutralizácia vody + živiny

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Skladom
3,67 €    
Kód tovaru 1396
Značka AQUARIO
Kategória Úprava vodovodnej vody
Záruka 2 roky
 

Neo C nie je len účinným prípravkom na úpravu vody redukujúcim amoniak, amónium, chlór a podobne. Ďalej je to vitamín C, humínová kyselina, zdroj betaínu, hnojivo stopových prvkov a prísady podporujúce rozmnožovanie nitrifikačných baktérií. Tento viacstupňový prípravok zlepšuje podmienky v akváriu, podporuje zdravie rýb a aktivuje ochotu množiť sa, zlepšuje rast rastlín a transport základných živín a tiež znásobuje prísun prospešných baktérií a stabilizuje pH. Koncentrát na celkovo 12 000 litrov vody.

- znižuje amoniak a amónium
- odstraňuje chlór
- hnojivo pre rastliny
- stabilizácia pH
- množí nitrifikačné baktérie
- zlepšuje rast rastlín
- zvyšuje ochotu rýb rozmnožovať sa
- stabilné parametre vody
- zdravie rýb
- čistá voda
- vystačí na 40 000 l vody!

Jeden prípravok, ktorý kombinuje niekoľko nereaktívnych produktov. Ide o viacstupňovú starostlivosť o akvárium a všetkých jeho obyvateľov. Pravidelne kŕmte NEO C a zbavíte sa takmer všetkých možných problémov s akváriom a navyše dostanete zdravé a odrastené rastliny a nový poter, nehovoriac o zdravej vode. 

Výrobok obsahuje:

- Vitamín C pre zdravie rýb

- komplexné zložky, ktoré rýchlo neutralizujú chlór, chloramín a s nimi spojený amoniak a amónium

- Obsahuje prírodnú humínovú kyselinu Prírodná humínová kyselina zvyšuje aktivitu rýb vrátane reprodukčnej aktivity a aktivuje prospešné baktérie. Jemne (aby sa predišlo šoku) znižuje pH vody a udržuje ho mierne pod 7. (cca 6,8)

- Obsahuje prírodný betaín. Prírodná zložka betaín zlepšuje trávenie rýb a pôsobí ako antioxidant. Navyše vo všetkých živých organizmoch (vrátane všetkých vodných ako sú ryby, krevety, slimáky atď. + rastliny) umožňuje transport všetkých živín do buniek a vnútri buniek. Určite ste si všimli, že napriek tomu, že rastlinám dávate hnojivá, nerastú o nič lepšie. No a čo, ak máte veľkú základňu, ak sa nestaráte o dopravu! Betaín je mimoriadne dôležitý prostriedok, ktorý umožňuje vitamínom a hnojivám dostať sa tam, kam majú.

- Obsahuje prírodné minerály, nie umelé a poskytuje veľa stopových prvkov, ktoré pravdepodobne mikroživinové hnojivá a substráty neposkytnú a ktoré sa rýchlo vyčerpajú. 


Návod na použitie: 
1 uzáver (10 ml) na 400 l vody.
Pred použitím pretrepte.

Pozor!
Produkt je založený na prírodných zložkách, preto trochu nepríjemne zapácha. Pracovné baktérie môžu produkovať plyn, takže môžete počuť charakteristické „psssst“, ako keď otvoríte plechovku od Coca-Coly. Tekutina nie je priehľadná a prírodné zložky sú po pridaní viditeľné, ale rýchlo sa rozpúšťajú. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: