Nerezová mriežka na mach 10x20cm

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Farba strieborná
Rozmery 5x5cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ

Dostupnosť Skladom
2,44 €    
Kód tovaru 1423
Značka 4Aqua
Kategória Sieťky na machy
Záruka 2 roky
 

DOKONALÉ AKVARIUM PRÍSLUŠENSTVO PRE ZAČIATOČNÍKOV - Či už ste veteránom v aquascapingu alebo nováčikom, ktorý uvažuje o inštalácii akvária vo vašom domácom alebo kancelárskom priestore, kúpte si toto príslušenstvo z nerezovej ocele. Vysaďte jávsky mach alebo iné druhy machu, aby ste si skrášlili nádrž na vodu a vytvorili zónu na hranie rýb. Skvelé riešenie pre vaše akvárium.

PRIDAJTE DO SVOJHO AKVARIA--- Pomocou tohto pletiva vytvorte vynikajúci zelený aquascape. Vložte jávsky alebo iný mach medzi dva kúsky pletiva, ALEBO pomocou rybárskeho silónu, priviažte ďalší mach k pletivu a vytvorte ohromujúcu machovú stenu alebo koberec.

SILNÉ, ALE FLEXIBILNÁ --- Táto sieť z nehrdzavejúcej ocele, má jemné otvory a je strojovo vyrezaná. Vďaka tomu je silná, ale zároveň aj flexibilná; čo vám umožní ohýbať sieťku v akváriu podľa potreby. 

 
Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele vysokej kvality, ktoré nehrdzavie --- Je navrhnutá tak, aby vydržala desaťročia, a nebude uvoňovať do vody žiadne škodlivé látky. Nerezová oceľ je navyše odolná voči korózii v slanej vode. Môžete ju pomocou nožníc na drôt rozrezať na rôzne veľkosti pre svoju nádrž.

Rozmer: 10x20 cm