RESUN AS SMX 550 vonkajší závesný filter

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Skladom
21,74 €    
Kód tovaru 170
Značka RESUN
Kategória Kaskádové filtre
 

Kaskádové filtre boli vytvorené pre najlepšiu filtráciu prostredníctvom veľkého objemu. Súčasne dizajn filtra umožňuje umiestniť ju mimo nádrž, čo šetrí miesto v akváriu a návrat vody, ktorý sa vykonáva pomocou kaskády, perfektne prevzdušňuje vodu v akváriu. Takéto filtračné vlastnosti ďaleko prevažujú nad vnútornými filtrami bez ohľadu na objem akvária. 

Séria kaskádových filtrov SMX Streamax Resun Aqua Syncro je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť starostlivosti a údržby. Filter má špeciálne vložky na biologickú, mechanickú a chemickú filtráciu. Vložky umiestnené vo filtri a vložky do sady môžu byť odstránené na výmenu. Tento krok je veľmi jednoduchý a nespôsobuje problém. 

Najdôležitejšou vlastnosťou filtra Streamax je špeciálny senzor, ktorý informuje používateľa o potrebe nahradiť použité filtračné kazety - vložky sú k dispozícii na zakúpenie. Toto riešenie výrazne uľahčuje fungovanie filtra, pretože filter nevyžaduje pravidelné revízie čistoty vykonávané používateľom, ale informuje sa o potrebe starostlivosti. Táto skutočnosť najmä poteší každého akvaristu a uvoľní užívateľa. 

Biologická filtrácia je zabezpečená vložkou s vysokou pórovitosťou rôznej pórovitosti. vložka je sedlom baktérie, ktorá znižuje koncentrácie NH3, NH4 a NO2 v akváriu a zároveň ovplyvňuje zdravie rýb a poskytuje prírodnú živinu pre rastliny. 

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny, huminové látky, pesticídy a metabolické produkty. Je to náplň, ktorá objasňuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie. 

Mechanická filtrácia je zabezpečená netkanou textíliou s vhodnou hustotou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí zeme. 

Prívod vody k filtru sa vykonáva pomocou trubice s nastaviteľnou dĺžkou. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť filter akémukoľvek akváriu. 

Filter je vybavený plynulým nastavením prietoku vody, ktorý zodpovedá jeho výkonu podľa potrieb a veľkosti nádrže. 

Filtr výrobcu Resun je založený na dlhoročných skúsenostiach. Je charakterizovaná spoľahlivosťou a efektívnou prácou. Rotor, ktorý je srdcom zariadenia, je odolný voči vysokému odporu čerpanej vody a navyše má os sintrovanej nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje čerpadlo pracovať v morskej vode. 

Technické údaje:
- spotreba energie 6,5W 
- maximálna účinnosť 600l / h 
- minimálna kapacita 30l / h 
- určená pre akvárium 76l až 114l 
- vložka model: RFC02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: