Seachem Clarity 250ml

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom
12,37 €    
Kód tovaru 1204
Značka SEACHEM
Kategória Odstránenie zákalu
Záruka 2 roky
 

Clarity™ je dokonalý čistič sladkej aj slanej vody. Používa pokročilé polymérne flokulačné činidlo, ktoré je bezpečné pre útesy aj rastliny. Clarity™ je jediný čistič na trhu, ktorý dokáže všetko! Clarity™ vymaže všetky typy cloudu.

Mnoho spoločností vyrába viacero produktov na odstránenie každého typu oblačnosti a každého iného prostredia (napr. sladkovodné, morské, útesové atď.). Niektoré spoločnosti vyvinuli produkty, ktoré odstránia väčšinu typov zákalu, ale ich aplikácia vyžaduje dve samostatné fľaše produktu. Clarity™ obsahuje zlúčeniny, ktoré odstránia všetky typy oblačnosti vo všetkých prostrediach.

Clarity™ obsahuje zrážacie aj flokulačné činidlá v tej istej fľaštičke, čo umožňuje odstrániť všetky typy zákalu v jednej dávke.
Po pridaní Clarity™ do vody uvidíte, že sa začne vytvárať zakalený opar. Je to normálne a znamená to, že Clarity™ začína fungovať. Voda je plná drobných kúskov plávajúcej hmoty, ktoré neboli viditeľné voľným okom. Vďaka Clarity™ sa tieto kúsky hmoty začnú zhlukovať. Keď sa zhlukujú, vytvárajú väčšie kusy hmoty, ktoré sú teraz viditeľné, a preto je oblačnosť. Akonáhle sa táto hmota zhlukne, je to jednoduchá záležitosť mechanickej filtrácie na odstránenie zvyšku. Hmota, ktorá bola kedysi príliš malá na to, aby sa zachytila ​​vo filtračných médiách, je teraz v dostatočne veľkých zhlukoch.

Aby Clarity™ fungoval efektívne, mali by ste mať k akváriu pripojený filter s mechanickou filtráciou (napr. filtračná niť).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: