Seachem Pristine 500ml

Neohodnotené
 
 

Nakladanie s prírodným organickým odpadom
Rýchlo a bezpečne odstraňuje kal a nečistoty
Pomáha zvyšovať priehľadnosť vody
Vhodné pre morské a sladkovodné akvárium.

Dostupnosť Skladom
25,99 €    
Kód tovaru 1202
Značka SEACHEM
Kategória SEACHEM
 

Pristine™ využíva bio-augmentáciu, nechemickú a prírodnú metódu na zlepšenie kvality vody. Poskytuje baktérie, ktoré rozkladajú prebytočnú potravu, odpad a detritus v sladkovodných a morských systémoch. Zníži tiež nadbytok živín (napr. čpavok, dusičnany a dusitany), ktoré môžu podporovať rast škodlivých organizmov a organizmov spôsobujúcich choroby. Pristine™ zvyšuje čírosť vody a podporuje celkovo lepšie zdravie vodného prostredia.

Druhy baktérií v Pristine™ sú jedinečnou zmesou, špeciálne vyvinutou pre odolnosť a ich schopnosť prispôsobiť sa širokej škále podmienok prostredia.
Bakteriálnym druhom v Pristine™ sa darí v sladkej alebo slanej vode a môžu využívať širokú škálu organických zlúčenín vrátane tukov, ktoré môžu spôsobiť nevzhľadné filmy. Na rozdiel od tradičných nitrifikačných baktérií sa táto bakteriálna zmes dokáže prispôsobiť drsnému prostrediu alebo prostrediu s nízkym obsahom kyslíka a naďalej sa množiť a zlepšovať vodné podmienky. Biopolyméry produkované etablovanými bakteriálnymi kolóniami zachytávajú častice a zvyšujú čírosť vody.

Pred použitím dobre pretrepte. Vypnite UV/ozón. Použite 1 uzáver (5 ml) na každých 40 l (10 amerických galónov). Potom použite udržiavaciu dávku 1 viečko (5 ml) na 80 l (20 amerických galónov). Antibiotiká by sa mali pred pridaním baktérií odstrániť aktívným uhlím a výmenou vody. Pred použitím UV sterilizátorov alebo ozónu nechajte 2 alebo 3 dni, aby sa baktérie usadili. Opakujúce sa problémy s vysokým obsahom živín môžu naznačovať nadmernú zásobu, prekrmovanie alebo nedostatočnú filtráciu.

Skladovateľnosť produktu je 4 roky od dátumu výroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: