Seachem Stability 500ml

Neohodnotené
 
 

Špeciálne vybrané kmene baktérií, ktoré rýchlo a efektívne naštartujú proces biologickej filtrácie, ktorý zabráni najčastejšej príčine úhynu rýb.

Dostupnosť Skladom
21,99 €    
Kód tovaru 1208
Značka SEACHEM
Kategória SEACHEM
 

Stability® rýchlo a bezpečne zavedie akváriový biofilter v sladkovodných a morských systémoch, čím zabráni príčine úhynu rýb č. 1: „syndróm nových nádrží“. Stability® je vyvinutý špeciálne pre akvárium a obsahuje synergickú zmes aeróbnych, anaeróbnych a fakultatívnych baktérií, ktoré uľahčujú rozklad organických odpadov, amoniaku, dusitanov a dusičnanov. Baktérie, ktoré používa Stability®, neviažu síru a neprodukujú toxický sírovodík. Stability® je úplne neškodný pre všetky vodné organizmy, ako aj vodné rastliny, preto nehrozí nadmerné používanie.

Stability® je vyvrcholením takmer desaťročia výskumu a vývoja a predstavuje súčasný stav v oblasti prirodzeného biologického manažmentu.
Baktérie používané v konkurenčných produktoch sú vo svojej podstate nestabilné. Podmienky potrebné na ich rast a vývoj spadajú do veľmi úzkeho rozsahu teplôt, pH, organickej záťaže atď. Ak niektorý z týchto parametrov nie je striktne v správnom rozmedzí, bakteriálna kultúra sa rýchlo rozpadne a odumiera. Stabilita® nie je týmto spôsobom obmedzená. Nevyhnutné podmienky pre rast kmeňov baktérií Stability's™ zahŕňajú veľmi široký rozsah. Keď iné baktérie začnú odumierať (zvyčajne z vysokej organickej záťaže spôsobenej nezistenou smrťou organizmu), Stability™ sa jednoducho stane efektívnejším.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: