SunSun HW-5000 LCD + UV - externý filter 1800 - 4600 l h

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo
  • 1 z 9
 

Najväčší dostupný filter v krajine. Je vybavený UV-C lampou a elektronickým riadením výkonu vodného čerpadla a prevádzky lampy. Filter určený pre veľké nádrže. Sedemstupňové riadenie kapacity vám umožňuje nastaviť kapacitu od 1800 l / h do 4600 l / h. 

Dostupnosť Skladom
189 €    
Kód tovaru 1870
Značka SunSun
Kategória SunSun
Záruka 2 roky
 

Programovanie kapacity čerpadla:
Umožňuje ovládať kapacitu čerpadla zvyšovaním a znižovaním napätia. To znamená, že pri použití napríklad minimálnej kapacity 1800 l / h bude filter spotrebovávať menej energie ako maximálna kapacita 4600 l / h. Doteraz bola regulácia výkonu vo filtroch založená na princípe škrtenia prietoku ventilov, čo urýchľovalo starnutie čerpadla a neznižovalo spotrebu energie.

Programovanie UV lampy:
Lampa je ovládaná počítačom. Užívateľ má možnosť naprogramovať počet hodín prevádzky lampy na celý deň. Možné nastavenia sú: 2, 4, 8, 16 alebo 24 hodín denne.

Prečo regulovať kapacitu čerpadla?
Filter môžete predovšetkým prispôsobiť svoj výkon veľkosti akvária. Vďaka širokej škále výkonov môže filtrovať akvárium od 350l do 2500l. Okrem toho môže užívateľ vďaka možnosti zmeny výkonu čerpadla odrážať meniace sa atmosférické podmienky vyskytujúce sa v danej prírodnej oblasti. 

Prečo ovládať UV lampu?
Dĺžka žiarovky by sa mala zvoliť podľa veľkosti akvária alebo podľa podmienok v nádrži. Napríklad v prípade rias alebo chorôb sa môže lampa predĺžiť. 


Výhody vyplývajúce z návrhu a konštrukcie filtra HW-5000:
UV lampa:
UV-C lampa je zodpovedná za sterilizáciu vody. Má široké spektrum aktivít, ktoré sú zodpovedné za udržiavanie vody vo vynikajúcej kvalite. Mimoriadne účinne ničí všetky spóry rias a baktérie zodpovedné za cyanózu alebo ochorenie.

Telo a materiály:
Na stavbu sa použili materiály najvyššej triedy. Teleso, kryt a ďalšie plastové prvky sú vyrobené z plastu ABS, čo je amorfný materiál s vysokou hustotou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti trhlinám a mechanickým poškodením. Tesnenia sú vyrobené z gumy so správnym počtom polyolefínových sieťových pripojení, ktoré sú zodpovedné za správnu pružnosť a odolnosť. Materiály a originálne formy odliatkov zaručujú spoľahlivosť filtra, pre ktorý boli vytvorené. Výrobcovia - „sledovatelia“ filtrov rovnakej štruktúry, ktorých je na trhu veľa, môžu závidieť výkon, kvalitu a triedu produktov SunSun.

Koše filtra:
Filter je vybavený tromi veľkými filtračnými košmi. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie udržiavať filter v poriadku a umožňuje vám prispôsobiť použitie rôznych typov kaziet potrebám akvária.

Motor a obežné koleso:
Čerpadlo s vysoko výkonnou kultúrou zaisťuje tichú prevádzku. Čerpadlo je založené na keramickom obežnom kolese umožňujúcom prevádzku aj v morskej vode. Motor sa vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou a veľkou energetickou účinnosťou. 

Vstup a výstup vody a hlavné ventily:
Ventily :
Ventily majú systém „aqua-stop“ blokujúci prívod vody z filtra do hadíc. Tento ventil umožňuje odstránenie hadíc z krytu filtra. Je nevyhnutné počas všetkých údržbárskych prác. 

Výstup vody Loc a dažďová sprcha:
Filter má dvojitý výstup vody. Je to sám užívateľ, kto môže upraviť spojky tak, aby vyhovovali jeho potrebám. Môžete namontovať napríklad jednu trysku typu loc-line a dažďové sprchy. ktorého maximálna dĺžka je do 50 cm. Dve dažďové sprchy alebo dva vývody loc-line.

Vstup :
Vstupná súprava má veľký predfiltrovací kôš a teleskopickú trubicu s dvojitým tesnením. Maximálna dĺžka prívodnej rúrky je 40 cm

Prekláňa sa cez sklo:
Sada obsahuje dve príruby cez horný okraj akvária. Tieto kolená majú pevné uchytenie na čelné sklo pomocou skrutiek a troch držiakov hadíc a samozrejme prísaviek. 

Dodatočné info:
Je to inteligentné zariadenie. Kedykoľvek môžete vyliať všetku vodu z filtra pomocou malého kohútika, ktorý sa nachádza na spodnom okraji telesa vedra.

Filter má veľkú európsku zástrčku so zemou.

Technické údaje:

Rozsah nastavenia čerpadla:
1. stupeň: kapacita 1800l / h / spotreba energie 10 W / zvýšenie vodného stĺpca 140cm
2. stupeň: kapacita 2300l / h / spotreba energie 15W / zvýšenie vodného stĺpca 180 cm
3. stupeň: kapacita 2800l / h / spotreba energie 20W / zdvíhanie vodného stĺpca 220 cm

4. stupeň: kapacita 3300l / h / 25W spotreba energie / zdvíhanie 260 cm vodného stĺpca,
5. stupeň: kapacita 3800l / h / 30W, spotreba energie / zvyšovanie vodného stĺpca 300cm

6. stupeň: 4 200 l / h, kapacita 35 W, zdvíhanie vodný stĺpec 340 cm
7. stupeň: účinnosť 4600 l / h / spotreba energie 40 W / zdvíhanie vodného stĺpca 380 cm

- rozmery: 38 x 38 x 50 cm
- UV žiarovka: 9 W