SunSun HW-604 - vonkajší predfilter

Neohodnotené
 
Novinka
  • 1 z 5
 
Dostupnosť Skladom
24,74 €    
Kód tovaru 1117
Značka SunSun
Kategória SunSun
Záruka 2 roky
 

Predfiltre série HW boli vytvorené s najväčšou kapacitou na mysli, čo zaručuje najlepšiu filtráciu s jednoduchou obsluhou a prácou filtra a zabezpečuje bezproblémovú prevádzku.

Filter je určený pre každý externý filter s prietokom od 250 l / h do 25000 l / h

Použitie predfiltra HW významne ovplyvňuje čistotu cieľového filtra, ako aj čistotu vody. Všetky mechanické nečistoty sú uchytené v predfiltru, ktorý je ľahko ovládateľný ako akýkoľvek externý filter. Použitie predfiltrácie výrazne predlžuje čas medzi potrebou pozrieť sa do hlavného filtra a tým zjednodušiť a uľahčiť prevádzku filtračného systému.

Na výrobu sa použili tie najlepšie materiály. Telo, kryt a iné plastové prvky sú vyrobené z ABS plastu, ktorý je amorfný materiál s vysokou hustotou. Je charakterizovaná vysokou odolnosťou voči trhlinám a mechanickým poškodeniam.

Účinnosť tesnosti je ukončená vhodným uzatváracím systémom. Systém je založený na prevádzke štyroch svoriek, ktoré pracujú na princípe páky a západky a vyvíjajú veľkú tlakovú silu na kryt filtra, čím zaručujú tesnosť uzáveru.

Filter je vybavený veľkými hadicovými spojmi s ventilmi. Ventily umožňujú uzatvorenie vodného cyklu a systém pripojenia ventilov ku krytu filtra umožňuje odpojiť ventily spolu so zaplavenými hadicami z predfiltra, čo umožňuje vykonávať údržbárske práce.

Technické údaje:
- hadicové pripojenie: 16/22 mm alebo 16/20 mm
- filtračná kapacita 4,5l
- hmotnosť: 1,5kg
- rozmery: 215×195×365mm
- prietok vody: od 250 do 2500 l / h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: