SunSun ADP - 160J BLACK

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
11,74 €    
Kód tovaru 1226
Značka SunSun
Kategória Séria ADP
 

je ďalším míľnikom v technológii výroby LED lámp. Použitie vylepšených diód HBLED stavia lampu vysoko nad produkty známych a uznávaných značiek. 

Power Smart LED SunSun mikro lampa: Možno
použiť v rastlinnom akváriu malej veľkosti. Medzi jeho výhody patrí mikro veľkosť, energetická účinnosť, vysoký svetelný výkon, skvelá estetika a veľmi ekonomická cena. Lampa je venovaná všetkým, ktorí oceňujú spoľahlivosť značky a sladkovodné akváriá bohaté na rastliny. 

Svetelný výkon SunSun ADP so spotrebou 2W generuje osvetlenosť 18000lx, približne rovnaké množstvo svetla vygeneruje aj drahšia lampa Aquael s vyšším príkonom, teda 6W.
Údaje v lúmenoch sú nasledovné: SunSun 300lm / W; Aquael 100lm/W.

LED diódy v ADP lampe:
Vylepšená  technológia High Brightness LED (HBLED)  umožňuje získať vynikajúcu svetelnú účinnosť na úrovni cca 300lm/W. Biela LED v predaji zatiaľ generuje: 70-120 lm / 1 W - (303 lm / W bolo dosiahnuté v máji 2014). Zdokonalením techniky diódy, spôsobu montáže a pätice diódy používa výrobca SunSun vo svojich ADP LED svietidlách najefektívnejšie diódy. 

Spôsob montáže lampy ADP:
Lampa sa montuje na okraj akvária pomocou nožičiek, ktoré sú súčasťou setu. Stojany umožňujú montáž na sklo s hrúbkou 2 až 12 mm a umožňujú montáž na akváriá rôznych šírok. 

Teplota farby vyžarovaná ADP:
Biele LED diódy generujú farbu s teplotou od 6300 K do 7500 K. Toto svetlo dokonale ovplyvňuje fotosyntézu rastlín, podporuje ich zdravý a bujný rast. Lampa je navyše vybavená modrými LED diódami, ktoré dodávajú živé farby rastlinám a vyfarbujú ryby.

Kryt lampy ADP
Lampa má ultratenký kryt (iba 7 mm). Teleso svietidla vyrobené z hliníka dokonale odvádza teplo a má elegantnú strieborno-niklovú farbu. 

Špecifikácie:
- príkon: 2W
- svietivosť: 18000lx
- svetelný tok: 600lm
- určené pre akvárium so šírkou 23cm až 27cm
- rozmery: 16x4x0,7cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: