SunSun ADS - 500C

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
49,99 €    
Kód tovaru 198
Značka SunSun
Kategória Séria ADS
 

Dizajn svietidiel série ADS je navrhnutý s ohľadom na estetický vzhľad, ktorý kombinuje redukciu hmotnosti a nenápadnú veľkosť žiarovky pri zachovaní jej funkčnosti a sily osvetlenia. Vďaka týmto predpokladom bolo možné vytvoriť super plochú lampu (12 mm) s neuveriteľným výkonom svetla v rôznych farbách a navyše s mimoriadne estetickým krytom. 
Takéto vlastnosti oslovia každého akvaristu a lampa sa stane dekoráciou, nie kazom nádrže.

Najdôležitejšou výhodou žiaroviek série ADS je široké spektrum farieb vyžarovaných vysokokvalitnými diódami High-Power-Led. Farebná škála od 6500 K do 7500 K perfektne osvetľuje nádrž a predovšetkým podporuje fotosyntézu a urýchľuje rast rastlín. Ďalšou výhodou je vysoký výkon. Neporovnateľne väčšie ako v prípade konkurenčných žiaroviek rovnakej dĺžky a určených pre veľkosť nádrže. 
Vďaka výhodám silného svetla s vhodnými farbami je tento produkt viac než konkurencieschopný. 

Ľahké a ploché puzdro svietidla je vyrobené z odolnej hliníkovej zliatiny a špeciálna konštrukcia profilu umožňuje efektívny odvod tepla, čo predlžuje životnosť LED diód.
LED diódy sú uzavreté špeciálnou, úplne priehľadnou akrylovou doskou, ktorá chráni lampu pred postriekaním a vlhkosťou. 

Nastaviteľné posuvné nožičky zaisťujú dokonalú a odolnú inštaláciu svietidiel SunSun na akékoľvek akvárium.
Nohy sú ukončené držiakmi z akrylového skla s maximálnou hrúbkou 12mm. Rukoväte sú zasa pripevnené pomocou skrutiek, ktoré zaručujú odolnosť inštalácie.

Upevňovacie skrutky a rukoväte sú vyrobené z akrylátu a nožičky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu vyzerá lampa veľmi esteticky a vďaka výhodám týchto materiálov a dlhej životnosti LED diód môže pracovať mnoho rokov bez zmeny svojich parametrov a bez hrdzavenia.

Uhol osvetlenia je 120 stupňov, čo vám umožní osvetliť veľkú plochu povrchu akvária jedným prístrojom.

Farebná teplota vyžarovaná lampou podporuje fotosyntézu a podporuje rýchlejší rast rastlín. Okrem toho dokonale osvetľuje nádrž, ovplyvňuje priehľadnosť vody a sfarbenie rastlín a rýb. 
Lampa má transformátor, ktorý dodáva bezpečné napätie 12V.

Technické údaje:
- príkon 24W
- teplota farby 6500K - 7500K
- rozmery žiarovky 51,5 x 10 x 2 cm
- pre akvárium s rozmermi od 58 do 75 cm -
hrúbka skla od 0 do 12 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: