SunSun CHJ-1502 Turbo Filter - modulárny filter 1500l/h

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
20,47 €    
Kód tovaru 1121
Značka SunSun
Kategória SunSun
 

Ako funguje modulárny filter SunSun?
Filter je štandardne vybavený dvoma samostatnými košmi na filtračné médiá. Koše môžu byť voľne a jednotlivo oddelené od filtra, aby sa dostali dovnútra. Filtračné čerpadlo núti cirkuláciu cez oba koše alebo jeden, pretože je možné pripojiť iba jeden kôš. Koše sú dômyselne integrované do pumpy a tvoria súvislý a silný celok. 

Prečo má filter koše na filtračné médiá?
Koše sa dajú správne používať zmenou vlastností filtrácie vody. V prípade nežiaducich parametrov vody môžete pomôcť s médiami, ako sú Organ-Ex, aktívne uhlie, bio-keramika, Neo Media, bio-gule a ďalšie filtračné vložky. Priestranné koše sa dajú voľne používať. Ich poradie je možné ľubovoľne meniť. 

Je filter lepší ako bežné interné filtre?
Možnosť pridania akýchkoľvek filtračných kaziet je pre používateľa veľkým pohodlím a je významnou výhodou produktu. Táto vlastnosť spôsobuje, že filter výrazne prevyšuje ostatné ekvivalenty. 

Regulácia prietoku:
Filter je vybavený inteligentnou a plynulou reguláciou prietoku. To umožňuje nastaviť výkon filtra podľa kapacity akvária a použitých filtračných vložiek. 

Aerátor vo filtri Turbo:
Sada obsahuje súpravu prevzdušňovacích armatúr a hadíc. Užívateľ má možnosť využiť túto funkciu, nie je však na používateľa nútený cez návrh filtra. Prevzdušňovacia funkcia je vyvinutá s možnosťou regulácie prevzdušňovacej kapacity vďaka špeciálnemu vzduchovému ventilu, ktorý je súčasťou súpravy. Ventil má špeciálnu gumovú konštrukciu, ktorá znižuje hluk vychádzajúci z čerpania vody a vzduchu.

Motor a rotor:
Filter SunSun je postavený na mnohoročných skúsenostiach. Vyznačuje sa spoľahlivosťou a efektívnou prácou, ako aj vysokou energetickou účinnosťou. Obežné koleso, ktoré je srdcom zariadenia, je odolné voči vysokej odolnosti čerpanej vody a má tiež sintrovanú nápravu z nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje, aby čerpadlo pracovalo v morskej vode.

Obsah dodávky:
- vodné čerpadlo s reguláciou výkonu
- 2 x koše s filtračnými médiami
- 2 x filtračná špongia
- prevzdušňovacia súprava -
držiak filtra s prísavkami
- ďalší
výstup vody - výstup na pripojenie hadíc akvária

Technické údaje:
- spotreba energie : 25W
- maximálna prietok: 1500l / h
- minimálny prietok: 200l / h
- pre akvárium: 60l až 200l
- rozmery: 265x56x75mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: