Krmivo pre cichlidy Tropical Tanganyika Flakes 250ml/50g

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom
4,85 €    
Kód tovaru 1280
Značka Tropical
Kategória Tropical
 

Tanganyika je viaczložkové, základné vločkové krmivo pre každodenné kŕmenie všežravých a mäsožravých cichlíd z jazera Tanganika.

Rad Premium pozostáva z hotových jedál s mnohými atraktívnymi aditívami, ktoré rybám dodávajú okrem iného výborný stav, krásne farby a väčšia odolnosť voči chorobám. Rad Premium zahŕňa univerzálne aj špecializované produkty, určené na kŕmenie rýb so špeciálnymi nutričnými požiadavkami.

Ideálne na kŕmenie rýb patriacich do rodov Altolamprologus , Julidochromis , Lamprologus , Neolamprologus , Cyprichromis , Paracyprichromisatď. Krmivo Tanganyika obsahuje bielkoviny najvyššej kvality, vrátane krilu a chobotnice, ktoré sú zdrojom cenných esenciálnych aminokyselín. Vysoká chutnosť krmiva ho robí dychtivou konzumáciou aj veľmi vyberavými rybami, vrátane rýb ulovených vo voľnej prírode, ktoré nedokážu prijať hotové jedlo. Prirodzenú odolnosť rýb voči chorobám posilňujú látky obsiahnuté v spiruline a stabilizovaný vitamín C. Pravidelné používanie vločiek Tanganyika zabezpečuje správny vývoj rýb, posilnenie ich farby a väčšiu odolnosť voči chorobám.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: