Akvárium VIV PURE 90x45x45 (10mm) 182l

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Skladom
270,47 €    
Kód tovaru 1439
Značka VIV
Kategória Akvária ULTRA CLEAR
 

Ultra priehľadné sklo VIV:

V špeciálnom procese výroby skla VIV došlo k zníženiu obsahu železa, vďaka čomu bol eliminovaný zelenkastý odtieň charakteristický pre bežné sklo (viditeľný najmä pri hrubých tabuliach). Sklo VIV je ultrapriehľadné, priehľadnejšie, prakticky bezfarebné, vďaka čomu lepšie prepúšťa svetlo, čo znamená, že pohľad za sklo nie je skreslený, je čisté a prirodzené farby rastlín, rýb, koralových útesov a dekorácií sú zachovalé. Ultra priehľadné sklo VIV dokonale zvyšuje viditeľnosť interiéru akvária a prezentuje jeho krásu s väčšou transparentnosťou. Ide o mimoriadne žiadanú vlastnosť, najmä pri fotografovaní tanku. 

Čisté sklo - nové!

Akváriá VIV získali ešte transparentnejší vzhľad vďaka použitiu skla PURE. Nižšie vidíte porovnanie medzi VIV Ultraclear (vľavo) a VIV PURE (vpravo). Rozdiel je viditeľný voľným okom.

Značka VIV vyrába akváriá z kvalitného skla, ktoré je teraz EŠTE priehľadnejšie. V špeciálnom procese výroby skla VIV došlo k zníženiu obsahu železa, vďaka čomu bol eliminovaný zelenkastý odtieň charakteristický pre bežné sklo (viditeľný najmä pri hrubých tabuliach). Sklo PURE VIV je priehľadné, priehľadnejšie, bezfarebné, vďaka čomu lepšie prepúšťa svetlo, čo znamená, že pohľad za sklo nie je skreslený, je čisté a sú zachované prirodzené farby rastlín, rýb, koralových útesov a dekorácií. Priehľadné sklo PURE VIV dokonale zvyšuje viditeľnosť interiéru akvária a prezentuje jeho krásu s väčšou transparentnosťou. Ide o mimoriadne žiadanú vlastnosť, najmä pri fotografovaní tanku.

Vysoko kvalitná povrchová úprava:

Ultra priehľadné akváriá VIV sú lepené s dôrazom na detail, silikón sa úplne zachytáva, vďaka čomu na spojoch skla nezostáva žiadna silikónová škárovacia hmota. Viditeľné okraje akvária sú lichobežníkové, čo dáva atraktívny vzhľad. Sklá sú rovnakej výšky a nedochádza k žiadnym posunom sklie voči sebe v rohoch, čo je silnou stránkou akvárií VIV.

Vlastnosti akvárií VIV:

  • ultrapriehľadné čisté sklo
  • vysoko kvalitné prevedenie
  • dobrá cena 

Odosielame iba paletovou prepravou, presnú cenu dopravy Vám vypočítame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: