Doprava a platba

Možnosti dopravy na Slovensku a v Čechách

Pri doprave Vašej objednávky, spolupracujeme s nasledujúcimi dopravcami:


Osobný odber v mieste sídla spoločnosti

V prípade, že si prajete Vašu objednávku vyzdvihnúť osobne, vyberte si možnosť osobného odberu v mieste sídla našej spoločnosti: Dolôná Streda 669, 925 63 Dolná Streda. Po potvrdení, že je Vaša objednávka prichysta ná na odber (formou mailu), nás kontaktujte s predpokladaným termínom a časom osobného odberu. Sícdlo spoločnosti nie je kamenná predajňa, je to iba výdajné miesto e-shopu.


ZADARMO.

Packeta – na výdajné miesta

Vaša objednávka je dopravená na Vami vybrané výdajné miesto v sieti Packety. Bežná dĺžka dodania je do 1-3 pracovných dní. Po doručení objednávky na výdajné miesto, dostanete  SMS a e-mail s informáciou o možnosti vyzdvihnutia a tiež obdržíte heslo pre vyzdvihnutie. 

Výdajné miesta Packety

3,50 €

Pri objednávke nad 99,90 €
je doprava ZADARMO.


Packeta – odoslanie na adresu

Služba Packeta na adresu, Vám balík doručí na Vami uvedenú ľubovoľnú adresu. Vopred budete oboznámení s časom doručenia formou SMS a e-mailu.

5,80 €

Pri objednávke nad 99,90 €
je doprava ZADARMO.


GLS Kuriér - na adresu

Služba GLS kuriér, Vám objednávku doručí na Vami uvedenú ľubovoľnú adresu. Vopred budete oboznámení s časom doručenia formou SMS a e-mailu.

7,99 €

Pri objednávke nad 99,90 €
je doprava ZADARMO.


Priebeh platby

V poslednom kroku objednávky, v nákupnom košíki, si vyberiete preferovaný druh dopravy a platby. Daňový doklad obdržíte e-mailom, po potvrdení dostupnosti. V prípade, že sa zaregistrujete v našom e-shope, bude daňový doklad dostupný v detaile objednávky vo Vašom účte. Pre online platby využívame platobnú bránu ComGate:

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou  

Okrem online platieb pomocou platobnej karty, je možné využiť aj platby pomocou platobných talčidiel vybraných bánk, kde si vyberiete Vami preferovanú banku (kde máte zriadený internet banking) a stlačením tlačidla, budete presmerovaní priamo na prihlásenie sa do internet bankingu, s predyvplnenými údajmi o platbe:

https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody


Platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere

Ak si vyberiete možnosť osobného odberu a platbu za tovar na mieste, je možné zaplatiť v hotovosti alebo pomocou platobnej karty cez platobný terminál našej spoločnosti.


ZADARMO

Platba vopred bankovým prevodom

Po zvolení platby bankovým prevodom, Vám na e-mail prídu pokyny k platbe. Po pripísaní platby na náš účet a po následnej expedícií zásielky obdržíte na uvedený e-mail daňový doklad.  Pri platbe je dôležité nezabudnúť vypísať variabilný symbol (číslo objednávky), tento údaj je veľmi dôležitý pre úspešné spárovanie platby s Vašou objednávkou.

ZADARMO


Platba na dobierku

Tovar zaplatíte v hotovostialebo kartou doručovateľovi alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti. 

1,30 €


Platba kartou online prostredníctvom služby ComGate

Okamžitá a bezpečná platba cez platobnú bránu ComGate, ktorá využíva možnosti Vašej platobnej karty. Je potrebné mať pre danú kartu povolenie na online platby.

ZADARMO


Online rýchly bankový prevod

Rýchly a bezpečný prevod peňazí z vybraných bánk prebieha priamo v prostredí Vašej banky. Proces je podobný klasickému prevodu. Po dokončení platby je obchodník okamžite informovaný.