Tavené sklo na dreve z Bali

Nový hit prichádza k nám priamo z Bali. Ručne vyrábané majstrovské kúsky z recyklovaného skla a koreňov dreva Gamal sú tu, aby Vás očarili. Proces ich výroby je rovnako fascinujúci ako výsledok samotný – ešte horúce sklo sa opatrne umiestni na vyrezaný koreň, kde sa nechá stvrdnúť a vytvarovať do podoby dreva, čím sa zabezpečí jeho dokonalé uchytenie. Výsledkom je jedinečný produkt, ktorý v sebe nesie kúsok prírody a precíznu remeselnú prácu.

Tieto unikátne kúsky sú ideálne ako kvetináče, akvária alebo teráriá, no ich využitie je skutočne neobmedzené. Stačí zapojiť svoju fantáziu a premeniť ich na čokoľvek, čo vám napadne.

Prineste kúsok Bali do svojho príbytku,  hotela alebo reštaurácie a potešte svojich zákazníkov týmto prírodným umeleckým dielom. Ručná výroba každého kusu zaručuje, že žiadne dva výrobky nie sú rovnaké, čo pridáva na ich výnimočnosti a originalite.

Prosím, vezmite na vedomie: Vzhľadom na ručnú výrobu môžu byť na skle malé nedokonalosti, ako sú bublinky alebo jemné škrabance. Veľkosti a vzory sa môžu mierne líšiť, čím sa ešte viac zdôrazňuje jedinečnosť každého výrobku.

Tavené sklo na dreve z Bali
Skladom

Skladom

Skladom

Momentálne nedostupné

Momentálne nedostupné

Skladom

Skladom

Skladom

Skladom