Komodo Beech Chips - buková štiepka

Bukové štipky ponúkajú univerzálnu podlahovú alternatívu pre väčšinu plazov vrátane hadov, jašteríc alebo korytnačiek.

Cena
od 6,50 €
Značka:
Záruka:
24 mesiacov
VytlačiťSledovať produkt
Zvoľte variant
Komodo Beech Chips - buková štiepka 6 litrov
Na objednávku - viď popis produktu
6,50 € / ks
Komodo Beech Chips - buková štiepka 12 litrov
Na objednávku - viď popis produktu
12,60 € / ks

POZOR!!!
Tovar na objednávku z externého skladu. Ak tovar objednáte do piatku 12:00, bude Vám expedované nasledujúci týždeň, zvyčajne v stredu, alebo štvrtok (pokiaľ na tieto dni nepripadne štátny sviatok). O presom dni expedície, Vás budeme informovať vždy v pondelok.

Bukové štipky ponúkajú univerzálnu podlahovú alternatívu pre väčšinu plazov vrátane hadov, jašteríc alebo korytnačiek. (Bukové štipky môžu byť tiež použité aj pre vtáky a niektoré malé cicavce). 

Ideálne pre použitie s plazmi vyžadujúcimi suché prostredie, môžu byť tiež použité s plazmi, ktoré potrebujú polosuché prostredie. Pri použití bukových štipiek Komodo s podlahovým vykurovaním je potrebné dbať na to, aby sa na vrch vykurovacieho telesa nekladla vrstva hrubšia ako 2 cm. 

Bukové štipky sú vynikajúcim izolantom, avšak použitie vrstvy štipiek nad odporúčanou hĺbkou môže rýchlo spôsobiť termické blokovanie, čo môže viesť k vysokým teplotám a potenciálne nebezpečnej situácii. Všetko podložie vymeňte aspoň raz mesačne.Objem 12 litrov, 6 litrov

Zadajte Vašu otázku k produktu:

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.