Komodo Tortoise Diet Fruit & Flower

Komplexné krmivo pre suchozemské korytnačky, obsahujúce vyvážený mix vitamínov a minerálov. S príchuťou ovocia a kvetov.

Cena
od 5,30 €
Značka:
Záruka:
24 mesiacov
VytlačiťSledovať produkt
Zvoľte variant
Komodo Tortoise Diet Fruit & Flower 170 g
Na objednávku - viď popis produktu
5,30 € / ks
Komodo Tortoise Diet Fruit & Flower 340 g
Na objednávku - viď popis produktu
6,90 € / ks
Komodo Tortoise Diet Fruit & Flower 680 g
Na objednávku - viď popis produktu
12,50 € / ks

POZOR!!!
Tovar na objednávku z externého skladu. Ak tovar objednáte do piatku 12:00, bude Vám expedované nasledujúci týždeň, zvyčajne v stredu, alebo štvrtok (pokiaľ na tieto dni nepripadne štátny sviatok). O presom dni expedície, Vás budeme informovať vždy v pondelok.

S vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom bielkovín je granulované krmivo s príchuťou ovocia a kvetov ideálne pre každodenné kŕmenie. Jeho zloženie zaisťuje optimálny pomer vápnika a fosforu vo vzťahu 3,5 : 1, čo z neho robí vhodný výživový doplnok pre vaše korytnačky.

Špeciálne vyvinuté pre zdravie korytnačiek, je určené pre:

  • Grécka korytnačka (Testudo hermanni)
  • Korytnačka červenonohá (Trachemys scripta elegans)
  • Korytnačka kožnatá (Testudo horsfieldii)
  • Korytnačka leopardia (Stigmochelys geochelone)
  • Korytnačka bahenná (Emys orbicularis)

Cenné kŕmne látky: Metylsulfonylmetán - podporuje regeneráciu chrupavkového tkaniva v kĺboch. Glukozamín - má pozitívny vplyv na bolesti kĺbov a protizápalové účinky. Chondroitín - podporuje obnovu chrupaviek a má pozitívny vplyv na ich zdravie. Okrem toho obsahuje vitamíny A, D3, E, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, vápnik a fosfor.

Zloženie: ovos, repná dužina, kukuričný lepok, lucerna, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, minerálne látky, vitamíny, glukozamín, metylsulfonylmetán, chondroitín sulfát

Analytické zloženie: Vápnik: 2,03 %, fosfor: 0,58 %, hrubé bielkoviny: 9 %, tuk: 4 %, hrubá vláknina: 13 %, hrubý popol: 9,5 %, vlhkosť: 8 %, omega-6: 1,07 %, omega-3: 0,05 %Hmotnosť 170 g, 680 g, 340 g

Zadajte Vašu otázku k produktu:

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.