Komodo Tortoise Leaf Mix 100g

Doplňkové krmivo z kombinácie listov žihľavy a púpavy. Čistí a posilňuje tráviacu sústavu suchozemských korytnačiek.

Cena
6 €
Dostupnosť:
Na objednávku - viď popis produktu
ks
Značka:
Záruka:
24 mesiacov
VytlačiťSledovať produkt

POZOR!!!
Tovar na objednávku z externého skladu. Ak tovar objednáte do piatku 12:00, bude Vám expedované nasledujúci týždeň, zvyčajne v stredu, alebo štvrtok (pokiaľ na tieto dni nepripadne štátny sviatok). O presom dni expedície, Vás budeme informovať vždy v pondelok.

Žihľava pôsobí močopudne, má detoxikačné účinky a zlepšuje fungovanie pankreasu, pečene a žalúdka. Okrem toho môže stimulovať imunitný systém a zvyšovať hladinu kyslíka v krvi. Púpava pomáha znižovať krvný tlak a hladinu krvného cukru, pričom je bohatým zdrojom horčíka. Tiež podporuje fungovanie pečene a urychľuje liečbu infekcií močových ciest.

Tento prírodný doplnok stravy obsahuje zmes púpavy a žihľavy v pomere 50:50.

Analytické zložky uvádzajú hrubý proteín na úrovni 19,94 %, hrubý popol 12,89 %, hrubú vlákninu 12,23 %, hrubý tuk 1,69 % a vlhkosť 12,17 %.

Odporúčané kŕmne dávkovanie je podávať tento doplnkový krmivý produkt ako lahodnú pochúťku, pričom ho voľne nasypete na vybrané miesta v teráriu. Je však dôležité poznamenať, že podávanie bylinných doplnkov nie je rovnocennou náhradou odbornej veterinárnej starostlivosti.

Upozorňujeme tiež, že tento produkt by mal byť skladovaný na suchom, chladnom a tmavom mieste, aby sa zachovala jeho kvalita a účinnosť.Zadajte Vašu otázku k produktu:

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.