Morský vírnik vo výživnom roztoku

Morský vírnik je vynikajúcim prirodzeným krmivom pre odchov poteru sladkovodných aj morských rýb. Vďaka vysokej výživovej hodnote, podporuje zdravý rast ryby, podporuje prirodzené vyfarbenie a posiľňuje imunitu.

Cena
od 22,90 €
Záruka:
24 mesiacov
VytlačiťSledovať produkt
Zvoľte variant
Morský vírnik vo výživnom roztoku 25ks po 90ml
Živá potrava - viď popis produktu
25,90 € / ks
Morský vírnik vo výživnom roztoku 15ks po 180ml
Živá potrava - viď popis produktu
22,90 € / ks

POZOR!!!

Tovar na objednávku. Ak spravíte objednávku najneskôr do štvrtku každého týždňa (neplatí počas štátneho sviatku spadajúceho na štvrtok), bude Vám expedovaná nasledujúci týždeň v stredu, alebo vo štvrtok!!! Objednávky spravené po štvrtku, budú dodané až obtýždeň.

Existuje mnoho dôležitých dôvodov, prečo si vybrať pre svoje ryby živé krmivo namiesto mrazených a strojovo pripravovaných potravín. Živé krmivo je skutočne dokonalým zdrojom výživy pre vaše tropické ryby a živočíchy. 

Morský vírnik je dôležitým a obľúbeným krmivom pre morské a sladkovodné ryby. Vďaka vysokej výživovej hodnote sa stala nenahraditeľnou súčasťou dnešného chovu rýb. 

Balené vo výživnom roztoku. Uchovávajte v chlade po dobu maximálne 10 dní. Pred uplynutím tejto doby, nespotrebované krmivo zlejte, uskladnite v uzatvárateľnom sáčku alebo nádobe a zamrazte.

 

Dostupné v balení:

25 kusov v 90 ml sáčku

15 kusov v 180 ml sáčku

 

Zloženie: 100% Morský vírnik (Brachionus plicatilis)vo výživnom roztoku

 


počet a objem 15ks po 180ml, 25ks po 90ml

Zadajte Vašu otázku k produktu:

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.